Aktuality

03.02.2017 15:57

Setkání s novinkami z veletrhu v Nürnbergu

POVELETRŽNÍ SETKÁNÍ čili PÍSKOVIŠTĚ s oficiálními, ale i neoficiálními zprávami přímo od pramene  se bude konat v úterý 7.2.od 13:30 do 17:00 na známém místě, tj.  v kavárně Cross Café  na autobusové stanici Florenc v Praze.  Všichni jsou srdečně vítání. K dispozici budou katalogy Schildkröt 2017 v omezeném množství, k nahlédnutí katalogy Teddy Hermann z Hirschaidu, Clemens Spieltiere, Doro Dolls, Käthe Kruse, Zwergnase.

Celý článek

—————

23.01.2017 23:18

Paní Heidi Plusczok ukončila regulérní kariéru

Paní Heidi Plusczok ohlásila konec regulérní kariéry. Co to pro sběratele znamená? Katalog 2016 byl poslední. Ale paní Plusczok prý bude stále dělat několik panenek ročně, podle zájmu a podle toho, jaké budou k dispozici formy a "stavební díly".

Celý článek

—————

16.01.2017 14:45

Systém katalogů

Zboží, které je okamžitě k dodání budeme postupně převádět do systému katalogů. Umožňuje to lepší a detailnější popis a po rozkliknutí zaručuje kompletní informace. Převádění bude opravdu postupné, proto hledejte v novém i starém systému. Bohužel je doba taková, že zásadní přednost před klientem má výroba stohů papíru pro úřady. Je přeci třeba nás neustále kontrolovat. Prvním počinkem nového systému je žabáček Quaxx. Ne že by byl ve skladu nový - jen právě pro samé papírování zatím nebyl čas ho...

Celý článek

—————

07.01.2017 20:40

Filmová panenka

SPOLUPRÁCE S FILMEM Již několik let spolupracuje Panenkov s různými filmovými produkcemi. Donedávna to byly spíše "nárazové" akce, ale po poslední, poněkud rozsáhlejší   došlo i k dohodě, že v rámci naší firmy bude fungovat  zcela regulérní specializovaná půjčovna filmových rekvizit. Toto téma ale potřebuje ještě obrovskou porci práce, především výrobu podkladů k jednotlivým klenotům, které můžeme filmařům nabídnout.  Na druhou stranu to ale poskytuje jednu výjimečnou...

Celý článek

—————

31.12.2016 20:29

PF 2017

Celý článek

—————

06.12.2016 20:28

Další Berenguer/Doro Dolls

Do šuflíčku Berenguer - Doro Dolls přibyly varianty panenek z formy HENRY. Jde o překrásně živý optimistický výraz se zubatým úsměvem. POZOR: fotografie varianty DAVÍDEK a VERONIKA jsou z loňska. Nově dodané panenky mají delší vinylovou část končetin. Panenky mohou tedy oblékat i oblečky s krátkými rukávky. Loňská varianta vyžadovala výhradně dlouhé rukávy. Z této formy přibyde ještě oblečená varianta ADÉLKA s výhradně dekorační dečkou. Další přidaná panenka je realistická celovinylová holčička...

Celý článek

—————

05.12.2016 13:49

Panenkové varianty

Upozorňujeme, že mnohé panenky jsou nabízeny v různých variantách, aby si zákazník mohl lépe vybrat. Čtěte proto pozorně popisy - u každé takové je upozornění. Například afro-panenka z formy RONNY od Berenguer je nabízena ve třech variantách, v reálu máme ale jen jedinou. Proto není možné koupit všechny tři varinty. Později ano (panenky lze doobjednat), ale s dodáním do vánoc se to již nedá stihnout. Tato situace se týká především panenek Berenguer/Doro dolls, kloubových panenek Engel Puppen a...

Celý článek

—————

04.12.2016 00:30

Anatomicky věrná zvířátka

Okamžitě použitelný sklad od Kösener Spielzeug Manufaktur se nám rozrostl o další luxusní plyšové kousky. Ještě zbývá nafotit šedou a bílou myšku.

Celý článek

—————

22.11.2016 21:46

Doplňujeme vánoční sklad

Do vánočního skladu jsme mimo jiné získali nádhernou ELLI Chiaru, vyrobenou z formy věhlasné německé výtvarnice Elisabeth Lindner u Schildkröt. A nejen ji. Nezapomeňte sklad občas zkontrolovat, stále dochází nové zboží.

Celý článek

—————

11.11.2016 23:46

Detaily k panenkám u Berenguer - Doro Dolls

Jak jsem slíbila, jsou u panenek z designu Berenguer již doplněny potřebné detaily včetně cen.

Celý článek

—————

04.11.2016 13:30

Doro dolls - Berenguer

V šuflíčku u panenek, které se těší na oblečky po vašich dětech přibyly nové varianty. Aby si nepřipadly tak "nahé", berou si sebou tentokrát spíše dekorační dečky a peřinky, se kterými se mohou bez uzardění prezentovat v různých dekoračních kočárcích a postýlkách. Podívejte se sami. Další detaily asi až po desátém listopadu. Teď musí zákazníci stranou - teď se musí dělat hlášení DPH.

Celý článek

—————

24.10.2016 14:31

Zásilky pro zákazníky ze Slovenské republiky

Pro zákazníky ze Slovenské republiky platí stejné podmínky, jako pro klientelu tuzemskou. Na Slovensko zasílám zboží prostřednictvím České pošty a to NA DOBÍRKU. Je ale možné použít i variantu s platbou předem. Zakázky, zasílané na Slovensko sledujeme až do předání zákazníkovi, ten je průběžně informován. Zatím jsme nezaznamenali ani jediný případ nedoručení.

Celý článek

—————

21.10.2016 00:18

.... a další panenky z designu Berenguer

Přišla nám další fůra shora zmíněných panenek. Některé znáte z loňska, ale máme i další, které zatím ještě nejsou vyobrazené. Jde např. o formu "Schreihals" - "Křikloun", kterou letos máme nově s celovinylovými končetinami. Další novou obměnou je loňský Honýsek v afro-vybarvení. Je roztomilý, tato barva pleti mu sluší. Takto se jmeje Bassam. Prý to znamená "úsměv" nebo tak nějak. A Honýska máme ještě jednou "jinak", v evropském vybarvení, ale bez řas. Těšte se a hledejte zde.

Celý článek

—————

06.10.2016 23:35

Dvojí panenky Schildkröt

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ TÝKAJÍCÍ SE VÝROBKŮ SE ZNAČKOU SCHILDKRÖT Na tuzemském trhu se začínají objevovat výrobky s touto značkou, jejichž místem výroby je Asie. Návod, jak se správně zorientovat najdete zde.

Celý článek

—————

01.10.2016 00:09

Ještě jednou Doro Dolls

Do skladu Berenguer/Doro dolls přibylo pár celovinylových "sourozenců". Jde prakticky o stejnou formu, jako je např. panenka Nathalie. Tentokrát ji majitel formy, firma TG Dollscompanie doplnila o konfekční dětské oblečení, které doplnili šitými čepičkami. Ty jako veškeré španělské "panenčí oblečení" nejsou na rubové straně začištěny. Holčička Karolínka má dvojče s růžovou čepičkou. Doplněna bude ještě další holčička, jménem Siena. Po naší vnučce. :-) Všechny tyto panenky mají příjemnou barvu...

Celý článek

—————

28.09.2016 19:36

Doro dolls - Berenguer

Sklad se nám opět začíná zaplňovat panenkami z designu Berenguer, které jsou ve Španělsku pod značkou Doro-Dolls vyrobeny pro firmu TG Dollscompanie. Jedná se jednak o formu Leonie a jednak o různé varianty celovinylového miminka 52 cm - máme holky i kluky v různém provedení. Mrkněte se sem.

Celý článek

—————

19.09.2016 11:29

Výstava v Mariánských Lázních

Srdečně zveme na třetí prodejní výstavu roku 2016  v Mariánských Lázních. Prodejní výstava se koná ve dnech 23. a 24.9. 2016. Jako vždy v prodejně luxusní kožené galanterie LERA, Hlavní ulice č. 224.  Stačí kliknout sem a hned stojíte před obchodem. Škoda, že fotografie Googlu je více méně historická a působí nepřiměřeně tristně. Dnes vypadá celé okolí mnohem upraveněji. - v pátek 23.9.2016 začínáme až ve 13:00 - výstavu je nutno nainstalovat.  Obchod sám...

Celý článek

—————

15.09.2016 00:05

Oblečky od různých zhotovitelů

V oblečkovém šuflíčku mají už konečně všechny položky uvedenou cenu a informace. Bohužel díky nedostatku času došlo k tomu, že v této přihrádce nebyly doplňovány slevy a proto zůstávaly u některých oblečků vyšší ceny. Vše je již napraveno a jakmile to bude možné, přibyde ještě pár dalších kousků.

Celý článek

—————

12.09.2016 15:45

Žádné ztráty, jenom nálezy.

Máme pro Vás další nabídku z naší "jiné" nabídky. Najdete ji zde.

Celý článek

—————

10.09.2016 20:15

Autorské hračky u Schildkröt

V šuflíčku Schildkröt - hračky právě naskakují naše vlastní obrázky autorských hraček. U panenek s měkkým látkovým tělem již chybí jen panenka Susi od Brigitte Pätsch. U panenek s tuhým látkovým tělem byla nabídka doplněna o poslední letošní typ a firemní fotky byly nahrazeny našimi, po kterých s v žádném případě neprošel fotoshop. Jediná úprava, kterou používáme, je ořez fotografií. Máte-li zájem o vánoční dárky, dlouho se nerozmýšlejte. Zářím počínaje se začínají prodlužovat výrobní lhůty.

Celý článek

—————

01.09.2016 22:16

Obaly na zboží z Panenkova

Bližší informace k tomuto tématu najdete zde.

Celý článek

—————

09.07.2016 14:23

Patnáctikloubové panenky Engel

V šuflíčku u Engelů jsou u obrázků už i popisky.

Celý článek

—————

09.07.2016 13:47

Další pokrok

Po zásahu "ajťáka" už zase fotky dělají to, na co jsem byla zvyklá - zlatý to člověk. Další pokrok k normálnímu provozu. :-) Takže další nové fotografie, které najdete, už nebudou po rozkliknutí vypadat jako prapodivný rosol. Byl to trochu šok.  Celá ta splašená technika (údajně pokrok) mi připomíná Evropskou unii: pořád vás to nutí dělat něco, co k životu vlastně ani nepotřebujete. Ale zkuste to neudělat a bude malér.

Celý článek

—————

30.06.2016 13:45

Normální provoz se vrací

Jak praví nadpis: normální provoz se vrací. Snad. Každý krok v novém systému je haldou překvapení, na nějaké organizované vzdělávání žádný čas..... Ale snad už to bude klapat. Po natáčení se nám už přestalo kouřit z hlavy - bez legrace doslova: už se vůbec nedivím hercům, že o festivalu u nás ve Varech řádí jak urvaní od řetězu. Někde se odreagovat musí. Kdyby to dělali doma, budou se každých 14 dnů rozvádět. Tak už se na ně přestanu mračit. Pro zvědavce: jedná se o trilogii "Zahradnictví" pana...

Celý článek

—————

15.06.2016 22:20

Pauza v Panenkově

Vážení příznivci, velice se omlouvám za pauzu v aktualizování Panenkova - postaral se o něj blesk, který bez ohledu na zapojené přepěťové zařízení spolehlivě zlikvidoval celé zařízení kanceláře. Chybějící je už doplněno, teď je ovšem dalším oříškem zvykání si na nové systémy. Všechno je úplně jinak. V současné chvíli navíc intenzivně spolupracujeme s výpravou chystaného českého filmu - náš natáčecí den "D" bude v neděli 19. června, pak se vše vrátí do starých kolejí a bude pokračovat normální...

Celý článek

—————

02.06.2016 23:23

Engel Puppen

Novinkou v  šuflíčku Engel Puppen  je především přehled věcí, které vám již u této firmy nemůžeme zajistit. Přehled je zatím částečný, bude průběžně doplňován. Najdete ale i úplně novou formu  - panenku ANNIKA.  Ta je na titulní straně letošního virtuálního katalogu. Nebyla k vidění po celou dobu naší spolupráce s touto firmou. Dá se předpokládat, že se mohlo týkat o výrobu pro jinou firmu. Nejspíše do USA, protože firma Engel Puppen dodávala především tam. Panenka je nová v...

Celý článek

—————

02.06.2016 01:15

Zelení Hermanni podruhé

Dalším krokem úklidu u zelených Hermannů bylo vytřídění separátní fotogalerie pro anglickou královskou kolekci. Ta se obměňuje - logicky přichází o vyprodané kousky, které později naleznete k nahlédnutí v levém úzkém sloupci příslušného šuflíčku. Ale pochopitelně další nové kousky dostává. Ty teď máte přehledně seřazené do jedné fofotogalerie. A fotogalerie s letošní celkovou kolekcí je obohacena o další kousky. Časem přijdou i další.

Celý článek

—————

31.05.2016 23:55

Hermann Spielwaren GmbH Coburg

Zpronevěřila jsem se svému předsevzetí, že hned skočím na další papírování a místo toho jsem se drze pustila do práce, která živí mě (a nikoliv vládní úředníky) a vás návštěvníky Panenkova nejspíš baví - jinak byste se sem asi nedívali. Díky tomuto povstání je uklizeno u "zelených Hermannů". Tedy uklizeno v tom smyslu, že již spolehlivě rozeznáte, co už si nikdy nekoupíte (samotnou mě překvapilo, kolik toho je) a co si naopak ještě koupit můžete i s údajem, kolik vás to bude stát. U zelených...

Celý článek

—————

09.05.2016 12:05

Výsledková listina Sonneberg 2016

V Panenkově již najdete výsledkovou listinu, zatím ale jen našich účastníků. I když ta je pro nás logicky nejdůležitější. Klikněte sem a radujte se s námi.

Celý článek

—————

22.04.2016 22:46

Celovinylové hračkové panenky od firmy Schildkröt

Ve fotogalerii Schildkröt-celovinylové hračkové panenky najdete již kompletní nabídku katalogu 2016. Mezi nimi i novinku: formu Sunny. Abychom vás s ní mohli co nejreálněji seznámit, obstarali jsme jednu Sunny do našeho skladu. Krom Sunny Aleška jsme kvůli focení a informacím zajistili i bezkonkurenční "sestřičku (Schwesterchen) Luise". Luise je panenka, nikoliv umělé dítě. Přesto má vše, co se dnes od umělých dětí vyžaduje: realistické holčičí tělíčko, nádherné česací vlásky. Při zakoupení v...

Celý článek

—————

12.04.2016 11:48

V Panenkově nová španělská firma Guca

Postupně začínáme umisťovat informace i fotodokumentaci u nás nové španělské firmy Guca. Španělské firmy jsou vůbec kapitola sama pro sebe. Když se dobře díváte, zjistíte, že např. tvar ručiček je u různých firem stejný. A nejen ručiček: i obličejíky panenek jsou nápadně podobné..... Tam prostě jedou všichni se všemi. Rozdíly jsou snad jen v detailech: způsob napojení končetin, materiály použité na šítí tělíček, nově barva vinylu a použití parfémovaného vinylu ..... bohužel nitě "tečou" z...

Celý článek

—————

05.04.2016 23:36

Igor Šebo

Informace k recitálu Igora Šeba i k jeho souvislostem najdete zde

Celý článek

—————

12.03.2016 19:04

Výstava v Mariánských Lázních před velikonocemi

Srdečně zveme na předvelikonoční výstavu v Mariánských Lázních. Opět v prodejně luxusní kožené galanterie LERA, Hlavní ulice č. 224 Výstava se koná ve dnech 18. března (pátek) a 19. března 2016 (sobota). V pátek instalujeme, proto začínáme až ve 13.00. Prodejna sama je ale otevřena již v 10.00. A končíme v 18.00. V sobotu startujeme již v 10.00, ale balit začínáme již v 16.00. Prodejna sama je ale otevřena do 17.00. Přivezeme všehochuť i úplně nové kloubové panenky od Engel...

Celý článek

—————

14.02.2016 20:09

90 let královny Alžběty

"Zelení Hermanni" z Coburgu chystají oslavit 90. narozeniny jejího veličenstva královny Alžběty medvídkem, který je vybaven těmi nejtypičtějšími doplňky, kterými se královna proslavila: apartním kloboukem (zde s "anglickou" růží), lakovou koženou kabelkou přes ruku/tlapku, třemi šňůrami perel (netěště se, nejsou pravé), přes pravou ruku/tlapku jsou položeny jemné rukavičky. Je to prostě ONA. Chcete-li tuto krásnou medvědinku mít doma, registrujte se k odběru. Nezapomeňte prosím uvést svou...

Celý článek

—————

30.01.2016 20:23

Základní informace ke kolekci Antonio Juan 2016

Bacily nachytané v obrovských halách výstaviště v Nürnbergu mi bohužel nedovolují sednout k pracovnímu stolu a zpracovat fotografie tam pořízené, ale ráda se s vámi podělím o základní důležité poznatky zjištěné na stánku Antonio Juan. * BARVA PLETI pro rok 2016 - jistě jste zaregistrovali na konci minulého roku náhlé ztmavnutí panenek. Vyvolalo velký rozruch, v některých případech vracel dodávku i náš distribuční sklad. To bylo jen v několika výjimečných případech, kdy do tmavšího...

Celý článek

—————

18.01.2016 21:32

Panenka SYBILLE

SYBILLE od Sybille Sauer již není od letošního roku v nabídce firmy Schildkröt a není možno žádnou další objednat. Na skladě máme poslední kus. Pokud se vám líbí, dlouho neváhejte. Bližší údaje naleznete zde.

Celý článek

—————

11.01.2016 20:20

Veletrh Nürnberg 2016

Na veletrh jedeme opět hned první den, tj. 27. ledna. Opět s další následnickou posilou, tentokrát Honzíkem, zvaným "Dlouhé bidlo" :-). Mladé oči víc vidí a při jeho dvou metrech víc naběhají. Staříci si trochu odpočinou, ale naše stěžejní firmy si pochopitelně oběháme sami. Těšte se na novinky z panenkového a plyšového světa.

Celý článek

—————

26.12.2015 22:04

A co bude dál?

Vánoční blázinec máme "bez ztráty kytičky" (to bylo pro pamětníky) za sebou. V podstatě stále platí, že vybírat můžete především ze skladového zboží. U některých firem přechází výrobky z roku 2015 i do následujícího, ale věštírnu tu nemáme, těžko říci, které to budou. Katalog 2015 v podstatě (včetně cen) platí do 24. ledna 2016, ale jen za předpokladu, že do této doby vybrané zboží i odeberete. Na druhé straně není možno zaručit, že objednávat můžete z celé palety letošních výrobků. Je třeba...

Celý článek

—————

29.11.2015 22:34

Prodejní výstava v Mariánských Lázních

Srdečně zveme na předvánoční výstavu v Mariánských Lázních. Opět v prodejně luxusní kožené galanterie LERA, Hlavní ulice č. 224 Výstava se koná ve dnech 4. prosince (pátek) a 5. prosince 2015 (sobota). V pátek instalujeme, proto začínáme až ve 13.00. Prodejna sama je ale otevřena již v 10.00. A končíme v 18.00. V sobotu startujeme již v 10.00, ale balit začínáme již v 16.00. Prodejna sama je ale otevřena do 17.00. Přivezeme všehochuť i úplně nové kloubové panenky od Engel Puppen, které ještě...

Celý článek

—————

24.11.2015 18:45

Katalog Schildkröt

Protože firma Schildkröt má nového majitele, změnily se výrazně i webové stránky. Tím se stalo, že odkaz na úvodní straně, který vás měl přivést přímo do katalogu Schildkröt Manufaktur ztratil svou platnost. Sice vás přivedl na webovku Schildkröt, ale do všeobecných informací a k dalším výrobkům tohoto nového majitele. Chybička je již opravena a odkazem se dostanete opravdu přímo do toho správného katalogu. A pokud se vám nechce hledat na úvodní straně, klikněte prostě sem.

Celý článek

—————

24.11.2015 18:37

Předvánoční provoz

Předvánoční frmol nedovoluje náležitě okomentovávat všechny změny a všechny nové výrobky, které se objevují na skladě. Nejsnazší je nainstalovat si do stránek provoz RSS, který vám ukáže všechny změny v příslušných šuflíčcích nebo komplexně v celé webovce. Až všechny dárečky skončí na tom správném místě, vrátíme se k obvyklým zvyklostem.

Celý článek

—————

14.10.2015 18:07

Žádné ztráty, jenom nálezy

Zájem o lahůdky Educa byl zase rychlejší, než já. Zmizeli obratem všechny tři varianty. Ale tentokrát jsem stačila alespoň nafotit.

Celý článek

—————

04.10.2015 23:03

Expedice zboží

UPOZORNĚNÍ Zboží z našeho skladu, které objednáte ve dnech 20.10. až 8.11.2015 bude expedováno až 9.11.2015. Objednávky na zboží mimo náš sklad budou v této době průběžně zpracovávány a vyřizovány, ale expedice proběhne nejdříve 12.11.2015

Celý článek

—————

28.09.2015 23:12

Novinky

Ve skladovém zboží a šuflíčku Berenguer najdete další roztomilou porcičku panenek jak pro dekoraci, tak na hraní. Ale nejspíš si s nimi stejně nejvíc pohrají maminky a babičky :-)

Celý článek

—————

15.09.2015 13:17

Novinky mezi miminky

NOVĚ v Panenkově zavádíme neoblečené nebo jen základně oblečené panenky, velmi výhodné pro "donošení" oblečků po lidských miminkách nebo je to vhodné pole působnosti pro pletací či šicí maminky nebo babičky. Design panenek pochází od odnože rodiny Berenguer - zn. doro dolls. Formy těchto panenek jsou v současnosti majetkem firmy TG dollscompanie v Německu, která je především distributorem panenek Antonio Juan. A právě u firmy Antonio Juan si tyto doro dolls/Berenguer-naháčky nechává vyrábět....

Celý článek

—————

11.09.2015 23:18

nová rubrika "ŽÁDNÉ ZTRÁTY, JENOM NÁLEZY"

O náplni rubriky "žádné ztráty, jenom nálezy" se dočtete na úvodní straně. Odtud se pak dostanete ke konkrétním "nálezům". A nebo v tomto konkrétním případě přímo odtud. Zatím jsou tam jen obrázky, detaily přijdou dodatečně.

Celý článek

—————

14.08.2015 20:15

Götz

Do přihrádky Götz byly přiřazeny všechny položky zboží, které máme na skladě. Stačí kliknout sem. Celá nabídka je ve slevě.

Celý článek

—————

13.08.2015 19:27

Opět klasické retro-panenky Schildkröt

U panenek, které jsou nově vloženy do příslušné fotogalerie jsou již doplněny popisky. Tak moc, jak moc se jen vešlo. Stačí kliknout sem.

Celý článek

—————

12.08.2015 23:00

Schildkröt: klasické retro panenky

V šuflíčku Schildkröt konečně naskakují další obrázky klasických retro-panenek a co nejdříve k nim přibudou i popisky. Této kapitole jsem hodně dlužná - navíc souvisí i s další zanedbanou kapitolou a tou je "historie". Ovšem nedávno se mě pokusila jedna velmi shánčlivá důchodkyně zatáhnout  do hodně špinavé historky, ze které doufala vyrazit hodně vysoký finanční obnos. (Pokud někoho napadlo: "aha, zase jeden "šmejd", který ubližuje důchodcům" pak si dovolím upozornit, že mě samotné do...

Celý článek

—————

06.08.2015 16:33

Emil a Pony

Slíbená procházka sběratelských skvostů, Emila a Pony od Käthe Kruse po Karlových Varech je už konečně umístěna v příslušném šuflíčku. Klikněte sem a můžete se projít s nimi.

Celý článek

—————


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258Počítadlo návštěv 

Stránku dosud navštívilo

uživatelů

.... a o to tady jde... rozhodnout se včas, dokud jsou panenky,plyšáci a jejich doplňky ke koupi

/album/a-o-to-tady-jde-/krikloun-tamara-berenguer-doro-dolls-spanelska-panenka-jako-ziva-miminko-babika-znackova-s-textilem-panenkov-R-jpg/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/lena-mela-susi-eimer-schildkrot-nemecka-panenka-vytvarnicka-sberatelska-babika-zelvicka-sklenene-oci-lauscha-znackova-panenkov-R-jpg1/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/jara-minene-berjusa-antonio-juan-j-c-toys-znackova-mrkaci-panenka-mimino-spanelske-hrackova-bez-vlasku-textilni-latkove-telo-panenkov-R-14-jpg1/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/anja-2009-2-jpg2/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/klarka-minene-berjusa-antonio-juan-j-c-toys-znackova-mrkaci-panenka-mimino-spanelske-hrackova-bez-vlasku-textilni-latkove-telo-panenkov-R-23-jpg/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/annerose-8-jpg/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/nada-minene-berjusa-antonio-juan-j-c-toys-znackova-mrkaci-panenka-mimino-spanelske-hrackova-bez-vlasku-textilni-latkove-telo-panenkov-R-49-jpg/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/babsi-2-jpg1/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/nikola-minene-berjusa-antonio-juan-j-c-toys-znackova-mrkaci-panenka-mimino-spanelske-hrackova-bez-vlasku-textilni-latkove-telo-panenkov-R-54-jpg/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/lena-tonicka-susi-eimer-schildkrot-nemecka-panenka-vytvarnicka-sberatelska-babika-zelvicka-sklenene-oci-lauscha-znackova-panenkov-R-2-jpg1/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/annerose-6-jpg/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/babsi-6-jpg1/

—————

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/moritz-melo-susi-eimer-schildkrot-nemecka-panenka-vytvarnicka-sberatelska-babika-zelvicka-sklenene-oci-lauscha-znackova-panenkov-R-2-jpg1/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/babsi-10-jpg1/

—————

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/babsi-411-1-jpg/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/moritz-tonda-susi-eimer-schildkrot-nemecka-panenka-vytvarnicka-sberatelska-babika-zelvicka-sklenene-oci-lauscha-znackova-panenkov-R-3-jpg1/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/annerose-5-jpg/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/babsi-2008-4-jpg/

—————

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/johanna-2011-1-jpg1/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/babsi-a-fritzi12-jpg1/

—————

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/babsi1-jpg/

—————

/album/a-o-to-tady-jde-/lena-1-jpg1/

—————

——————————