25.09.2018 12:40

Další nové položky v naší nabídce

Po delší odmlce strávené výrobou pytlíků pro plyšáky pokračujeme v nabídce VÝROBKŮ, KTERÉ JE VŽDY TŘEBA PŘEDEM OBJEDNAT. Tj. nemáme je v našem skladu v ČR, v případě zájmu musíme pro vás jejich výrobu zadat.
V této chvíli je to kompletní nabídka sběratelských panenek od Sybille Sauer pro tento rok. Kdo sleduje nabídky již několik let, ten si všiml, že nabídka panenek od této výtvarnice je u Schildkröt stále užší. Zbyla vlastně již jen forma Elena ve třech variantách. Svědčí to o tom, že panenky od této výtvarnice asi z nabídky Schildkröt brzy vyšumí úplně. Což ovšem nikterak nepopírá fakt, že ELENA JE JEDNOU Z NEJPRODÁVANĚJŠÍCH PANENEK u Schildkröt. V ČR je velmi oblíbená, na špici zatím stojí malá houslistka Madlenka. Dostala naše pracovní jméno podle jedné z našich zákaznic, jejíž doménou ovšem nejsou housle, nýbrž cello.

Elena Ulrica 
Elena Flower 
Elena Madlenka

Další v řadě jsou panenky z dílny Sieglinde Frieske. Bohužel stále jedna z nich chybí. Po té, co kompletní základní fond panenek ve vzorkovně musel být vyměněn kvůli zavedení nového odstínu vinylu, platí momentálně opravdu na 100% fakt, že panenky se vyrábí až po objednání. Chybějící Mona u nás s doplňkovám jménem Cara je natolik populární, že nemá šanci pro vzorkovnu "zbývat". Snad se nám zadří příště. A to, co vidět můžete?

Sophie Boženka
Lisa Baruška
Jenny Felicia
Moni Fiora
Alina Stora

A to je pro dnešek vše.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258