Další předveletržní klípky
Od pondělí cestuje poštou do Karlových Varů nový katalog červených Hermannů pro měkké hračkové a dekorační plyšáčky. Hned po víkendu začnou tudíž naskakovat aktuální ceny s konkrétně vyjádřenou slevou.
Katalog sběratelských plyšáků dostaneme až na veletrhu.
Německá manufaktura Schildkröt sice zdánlivě zůstává na starých cenách. Důvodem je ale poměrně těžký úraz paní účetní, takže, jak mi dnes sdělil pan ředitel, ke změnám cen začně docházet postupně i na webu firmy Schildkröt ještě před veletrhem (týká se panenek z roku 2017). Kompletní ceny opět obdržíme až na veletrhu. A pak budou i zde konkrétně viditelné i "dárkové" slevy.
U Zwergnase to funguje velice jednoduše: zde najdete nabídku panenek sběratelských
zde nabídku "Juniordolls" - panenky oficiálně pro děti, ale především levnější jednodušší varianta pro sběratele
a zde jsou medvědi pro sběratele.
Všude jsou uvedeny ceny, vám pak stačí vynásobit každou cenu x0,96. Tím se dopracujete k naší ceně. Objednané panenky vám pak přivezeme do ČR a zašleme za české poštovné nebo podle domluvy osobně předáme. Kdo si nechal poslat panenky přímo od firmy, určitě zjistil, že poštovné z Německa není zrovna nejnižší. Takže ušetříte dvakrát.
—————
Kontakt
EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20
mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258
panenkov@seznam.cz