06.04.2019 18:21

DALŠÍ SBĚRATELSKY VELMI ZAJÍMAVÉ PANENKY JSOU DOPRODANÉ

Panenky HELMA (Vilma) vyrobené u Engel Puppen pro "DYNASTY DOLLS COLLECTION" americké firmy Cardinal incorporated jsou beznadějně vyprodané. A nebo výrobci došlo, že na nich na dražbách může vydělat mnohem, mnohem více. Ať je to tak, či onak: žádné další už pro vás nezajistíme.

Mezi tím jsme získali bližší informace k historii jejich vzniku: jako první byly vyrobeny formy právě pro tuto kolekci. Když po jedenáctém záží zamrznul téměř celý obhod s USA, byla forma předělána a vznikla HELMA  s jediným značením, tedy značením firmy Engel Puppen. I ta je ze známých důvodů dost velkou raritou (firma Engel již nevyrábí a skončila i šance dodatečného všití umělých vlásků do hlavy).

Takže dalšími sběratelskými zajímavostmi jsou:

1. Panenka Helma se značením Engel Puppen a  tmavými umělými všívanými vlásky. K DISPOZICI JSOU JEN 2 KUSY. Fotografie se zvýhodněným i originálním oblečením najdete zde.
2. ABSOLUTNÍ RARITA - JEDINÝ EXEMPLÁŘ VYROBENÝ JAKO VZOR: PANENKA HELMA SE ZNAČENÍM ENGEL PUPPEN A ŠEDÝMI DLOUHÝMI UMĚLÝMI VŠÍVANÝMI VLASY. PROSTĚ "HELMA BABIČKA". K dispozici je jen jako originální nabídkový vzor. Nabídku najdete zde.
3. Panenka Helma se značením Engel Puppen a možností vybrat si (zatím je stále ještě výběr) z nabídky kanekalonovou paruku podle vlastních představ. K dispozici bude ještě pár variant s výhodným oblečením, další pak budou již jen v originálních oblecích firmy Engel Puppen.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258