16.09.2020 20:59

Další směska ze stránek Panenkov

Máme za sebou další pauzu zaviněnou "papírovou válkou" na téma kontrolní hlášení DPH a našitím další hromádky vázacích roušek pro potřebné.
Mezi námi: co myslíte, že je lepší. Jednorázovky, které pomalu ale NAPROSTO JISTĚ dělají z celé zeměkoule jedno velké smetiště a vydrží 2 hodiny nebo prací vázací roušky, které vyperete a když chcete více jistoty, uděláte si kapsičku, do které vložíte ČESKÝ VÝROBEK. Např. u těchto střihacích filtrů je 50 m ve velikosti role toaletního papíru. Stříháte-li filtr o velikosti 10x13 cm, což je velikost, která spolehlivě zakrývá dýchací zónu dobře ušité roušky, vydrží vám tenhle "toaleťák" při denním použití NA DVA ROKY. Zvolíte-li vázací roušku, můžete si být jisti perfektním přilnutím na obličej a hygienickým zacházením. Při "pauze" jen rozvážete tkaničky na hlavě, rouška spadne přední stranou ( možná znečištěnou) na hrudník, vnitřní strana větrá. Opakované nasazení rešíte vždy jen uchopením vázacích tkanic, nikoliv dotekem na roušku.
Odpadá strkání do kapes či plastových (!) pytlíků, opakované "ochmancávání" použité roušky.
 Při použití kvalitních materiálů nemusíte mít ani filtr. Našijte si roušek dost, aby praní a žehlení nemuselo probíhat denně. Je to i ekonomičtější. My na praní používáme "mýdlo s jelenem" - odpadají pak možné alergické reakce na vůně nebo agresivní prací prostředky. Za dveřmi v předsíni stojí papírová taška z obchoďáku s nápisem "použité roušky". Po návratu domů je to opět JEN O MANIPULACI S TKANICEMI, NIKOLIV S ROUŠKOU SAMOTNOU: rozvážete a hodíte do pytlíku. A jednou za týden si hospodyňka nasadí gumové rukavice a dá si směnu navíc.
Ale zpět k panenkám a plyšákům.

Jsme zpátky u Schildkröt.
Celovinylová hračka Badebaby Tania má již "živé" fotografie. Nepřehlédněte krásně modelované vlásky.
To samé platí i o Badebaby Theodorovi - snímky této panenky pocházejí ze dvou po sobě jdoucích let
Doplněny byly informace k celovinylové Sunny Zoe. Bohužel zatím nemáme ani k jedné nové Sunny "živé" fotografie
Úplně nově je vložena letošní varianta celovinylové panenky Baby Lina Jess
I chlapeček z této formy má letos novou variantu vybavení - je to Baby Fin Jamie

Tímto je nabídka celovinylových běžných hračkových panenek od firmy Schildkröt kompletní

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258