08.09.2018 20:40

DŮLEŽITÁ A VELMI POZITIVNÍ NOVINKA K PANENKÁM FIRMY SCHILDKRÖT

V roce 2014 jsme vás informovali o tom, že německou manufakturu Schildkröt zakoupila do svého portfolia rakouská společnost s ručením omezeným Stadlbauer. Ta přišla s "geniálním" nápadem nechat vyrábět svou vlastní řadu hračkových panenek se značkou Schildkröt v Asii.
Kompletní výroba v německé manufaktuře ale celou dobu zůstala zachována. Naštěstí, protože Stadlbauer se se svou panenkovo-asijskou vizí šetrně řečeno NEPROSADIL.

ŽHAVOU NOVINKOU, KTEROU JSME SE DOVĚDĚLI PŘI POSLEDNÍ NÁVŠTĚVĚ V NĚMECKU, TJ. NA ZAČÁTKU ZÁŘÍ 2018 JE FAKT, ŽE VÝROBA VLASTNÍ ŘADY HRAČKOVÝCH PANENEK FIRMY STADLBAUER V ASII JE ZASTAVENA.

Má to ale přeci jen jednu stinnou stránku: určité množství panenek bylo za ty téměř čtyři roky vyrobeno. Těžko je dají sešrotovat, bude tendence je prodat. A kde jinde, než na východních trzích. Západ už dal dost zřetelně najevo, že o ně nestojí - proto také asijská výroba zkrachovala.

JSME JEDINÉ OFICIÁLNÍ ZASTOUPENÍ NĚMECKÉ MANUFAKTURY SCHILDKRÖT PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU. Pokud vám záleží na tom, aby vaše panenka byla opravdu z této manufaktury, obraťte se v případě pochybnosti raději na nás - rádi vám ověříme, zda panenka, kterou si chcete koupit, byla opravdu vyrobena tam. Naše firma je i velkoobchodem, tudíž se panenky německé manufaktury Schildkröt mohou dostat i do jiných maloobchodů (nově od nás začala odebírat "Země panenek"), krom toho existují i různé nabídky prostřednictvím dražeb, nabídek přes internet od majitelů, kteří si nakoupili přímo v Německu, některé panenky odprodávají i naši zákazníci.... Je lepší se raději zeptat, než naletět lidem, kteří kroutí slovíčka tak, aby jejich nabídka vypadala jako nabídka panenek z německé manufaktury.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258