02.06.2016 23:23

Engel Puppen

Novinkou v  šuflíčku Engel Puppen  je především přehled věcí, které vám již u této firmy nemůžeme zajistit. Přehled je zatím částečný, bude průběžně doplňován. Najdete ale i úplně novou formu  - panenku ANNIKA.  Ta je na titulní straně letošního virtuálního katalogu. Nebyla k vidění po celou dobu naší spolupráce s touto firmou. Dá se předpokládat, že se mohlo týkat o výrobu pro jinou firmu. Nejspíše do USA, protože firma Engel Puppen dodávala především tam. Panenka je nová v tom smyslu, že teprve nyní byla uvolněna k prodeji.
ANNIKA nemá typické englovské značení, ale pravdou je, že ho nemají všechny panenky, které u Engela nakupujeme. Touto argumentací odpověděl i pan Markus Engel při našem přímém dotazu. To však nic nemění na tom, že panenka  má roztomilý šibalský úsměv, což je přesně to, co současná doba potřebuje. Nikoliv pokřivené zrůdy, které vyvolávají děs, ale tvorečky, kteří všem zvednou náladu. Annika je v několika provedeních, nám se nejvíce líbila Nora v zimním overálku.
Tak jako všechny panenky této firmy, můžeme i tuto nabízet jen jako dekorační. Nemá provedeny testy podle nových směrnic EU pro hračky. Ne proto, že by panenky neobstály, ale z důvodu plánovaného ukončení výroby se firmě nevyplatilo nechávat dodatečně testovat poměrně rozsáhlý sklad.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258