26.05.2019 02:50

Festival v Neustadtu a Sonnebergu

INFORMACE K FESTIVALU V SONNEBERGU UŽ U NÁS NEHLEDEJTE
Tak, jako jsme se před dvanácti lety dobrovolně rozhodli pomáhat všem, kdo mají chuť se jakýmkoliv způsobem zúčastnit tohoto festivalu, tak jsme se teď stejně dobrovolně rozhodli veškerou spolupráci s pořadatelem ukončit.
 Přišla totiž upomínka, že jsme nezaplatili 50,- € jako klubový poplatek. Nejspíše za to, že jsme 12 let naprosto bezplatně pomáhali zde v ČR a pak i na místě, investovali nejen čas (fakt, že čas jsou peníze platí dvojnásobně pro ty, kdo se živí vlastním podnikáním), ale i nemalé finance. I v podobě onoho klubového poplatku.
 Do roku 2007, kdy jsme se o vás všechny začali starat, na tento festival z ČR nejezdil NIKDO. Dnes díky naší popularizaci se festivalu zúčastňují stovky návštěvníků nejen z ČR, ale i ze Slovenska.
  Takže nám za to pořadatel řádně poděkoval.
Žádáme tímto o pochopení všechny, kdo mají problém se vyznat v chaotických stránkách pořadatele, všem, kdo potřebují přeložit jakékoliv texty nebo vyhledávat konkrétní informace, či potřebují položit pořadateli jakékoliv otázky. Všichni víte, že jakékoliv napojení na kteroukoliv databázi v internetu zanechává stopy. Jestliže ale my za tyto "stopy" máme platit, abychom vám mohli bezplatně pomoci, pak je řesení naprosto zřejmé. Budete si muset pomoct sami.
Toto se netýká pravidelných návštěv při dnech otevřených dveří u firem Schildkröt, Hermann Coburg nebo Zwergnase. Tyto firmy nemají s pořadatelem festivalu nic společného.
A jak se nakonec ukázalo: není problém ani spolupráce s pořadatelem soutěže o cenu Maxe Oscara Arnolda v Neustadtu. 

I přes zastřešení obou festivalů zůstávají pořadatelé ve své činnosti odděleni a na rozdíl od Sonnebergu nám pořadatel ceny MOA za zajištění komunikace s našimi zájemci poděkoval. Nevyžadoval žádné klubové poplatky.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258