31.05.2016 23:55

Hermann Spielwaren GmbH Coburg

Zpronevěřila jsem se svému předsevzetí, že hned skočím na další papírování a místo toho jsem se drze pustila do práce, která živí mě (a nikoliv vládní úředníky) a vás návštěvníky Panenkova nejspíš baví - jinak byste se sem asi nedívali.
Díky tomuto povstání je uklizeno u "zelených Hermannů". Tedy uklizeno v tom smyslu, že již spolehlivě rozeznáte, co už si nikdy nekoupíte (samotnou mě překvapilo, kolik toho je) a co si naopak ještě koupit můžete i s údajem, kolik vás to bude stát.
U zelených Hermannů se dopouštějí jedné strategické chyby: na veletrzích vystavují všechny své výrobky, nejen ty, které je možno ještě objednat, ale i ty, které již objednat nejde. Ať z důvodu ukončené limitace nebo z důvodu nedostupnosti některých součástí medvídků. Ten samý "problém" je i s jejich vzorkovnou - vidíte tam úplně všechno, co tato firma v novodobé historii vyrobila.
Jenže to ve všech vyvolává pocit, že je vše k dispozici, že prostě až vám jednou zbydou peníze, tak si to či ono naprosto bez problémů koupíte. Bohužel je to jen ten pocit.
Když jsem zpracovávala fotografie v příslušném šuflíčku umístěné, musela jsem u všech kontrolovat dostupnost. Krom spousty již neobjednatelných objektů (naleznete je v levém úzkém sloupci) jsem zaregistrovala i fakt, že u spousty ještě dosažitelných souprav zbývá doslova již jen několik volných čísel.
Ale nezoufejte: oni pořád vymýšlí něco nového, já to stále fotografuji, jen bohužel nemám dost času na to, abych fotografie umisťovala na stránky. Ale já se opravdu polepším. Hned co začne mít den 50 hodin a někdo vymyslí, jak by se alespoň polovina z nich dala použít ke smysluplné práci. A přitom to přežít. :-)

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258