29.10.2018 09:35

INFORMACE K VÁNOČNÍM OBJEDNÁVKÁM

Stálí zákazníci už ví, jak to chodí u zboží, které se nevyrábí v Číně, ale pro nové zájemce pro jistotu opakovaně upozornění:

Zboží firem, jejichž výrobky nabízíme se vyrábí AŽ PO OBJEDNÁVCE. Proto je nutné se rozhodnout opravdu včas a po rozhodnutí také hned objednat.
Objednávky od SCHILDKRÖT, ZWERGNASE a ZELENÝCH HERMANNŮ budeme vyzvedávat koncem listopadu. S ohledem na velký sezónní tlak je nutné, abyste objednávali u SCHILDKRÖT a ZELENÝCH HERMANNŮ alespoň 14 dnů předem, u ZWERGNASE 3 týdny předem.


Objednávky španělských panenek: od srpna čekáme na dodávku panenek typu Carlo-Carla od ANTONIO JUAN. To mluví samo za sebe. 
Panenky z forem BERENGUER se značkou DORO DOLLS: momentálně lze dobře vybírat mezi panenkami s látkovým tělem, na skladě jsou panenky Robie - kluci i holčičky, bohužel z druhého celovinylového typu jsou jen kluci se jménem Nathan. 

OVŠEM PRO TY, KDO HLEDAJÍ VELMI KVALITNÍ CELOVINYLOVÉ MIMINKO S REALISTICKÝM TĚLEM, PERFEKTNĚ ČISTĚ UŠITÝM OBLEČKEM, MRKACÍMA OČIMA, PICÍ LAHVIČKOU, DUDLÍČKEM A PLENKOU VE VÝBAVĚ, KTERÉ UMÍ PÍT A ČURAT A MŮŽETE SI K NĚMU DOKOUPIT NOČNÍČEK, VANIČKU A EVENTUÁLNĚ I DALŠÍ OBLEČKY, PAK SI PRO HOLČIČKY KLIKNĚTE SEM A PRO KLUKY PRO ZMĚNU SEM.


Plyšáci od ČERVENÝCH HERMANNŮ se nevyrábí soustavně v celém rozsahu. Střihá se podle materiálů a podle poptávky. U hračkového plyše se sice šije vždy více kusů najednou (ne až po objednávce), ale podle poptávky. Koncem roku se stává, že některé hračkové kusy se do výroby již nevracejí. Sběratelské věci mají zase na druhou stranu omezené počty, které je možno vyrobit. Zásilky dostáváme až po nasbírání určitého množství objednávek. Takže opět platí: čím dříve, tím lépe.


Stejná situace, jako u červených Hermannů je i u firmy CLEMENS SPIELTIERE.


Nečekejte, nenechávejte to na poslední chvíli. To, co se vyrábí až po objednání neprovozuje výprodeje, protože je třeba vyprázdnit sklady. Ve skladech jsou jen materiály, nikoliv hotové výrobky. ČEKÁNÍ NA SLEVY JE BEZPŘEDMĚTNÉ.

A POCHOPITELNĚ K DISPOZICI VÁM JE NÁŠ AKTUÁLNÍ SKLAD ZBOŽÍ - Z NĚJ ZASÍLÁME VYBRANÉ VÝROBKY V PODSTATĚ OBRATEM PO ODSOUHLASENÍ FAKTURY A OBCHODNÍCH PODMÍNEK.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258