19.10.2013 13:54

Je toho hodně....

Nádherný Rudý baron oslnil účastníky posledního Pískoviště a přestěhoval se k nové majitelce. Příznačně ho převzal i zafinancoval manžel sběratelky, jehož koníčkem je letectví. Mezi námi: oni se chlapi neradi přiznávají k faktu, že by se jim nějaký takový plyšák mohl líbit - to aby se jim někdo nesmál, že jsou jako Mr. Been. A přitom jeden z nejslavnějších teddy medvídků patřil Elvisovi. Ale říkejte to chlapům.... :-)
Ale: jak jsem psala na úvodní stránce - Rudý baron se vrátil do výroby jen kvůli tomu, že jsem k němu vzplála láskou bezbřehou. O charakterově výjimečném letci z první světové války vím dlouho a ten plyšový byl nepřehlédnutelný. Krátce: narodili se 4 další a JEDEN Z NICH SE STAL ZAMĚSTNANCEM PANENKOVA. Co to znamená? Budete ho potkávat na výstavách, kde bude hájit barvy "Zelených Hermannů". Zatím je poslední v řadě, má číslo 444, ale limit je 500 ks a předběžně je dojednáno, že případní zájemci ho ještě mohou získat. Ale bez letadla. Letadýlko se ovšem dá obstarat jako model. Takže..... Ale Rudému baronovi bude ještě (jednou) věnována samostatná kapitola.
ÚPRAVY NA STRÁNKÁCH: Protože jsem zjistila, že téměř trvale všichni zápasíte se zjištěním korunové ceny nabízených výrobků, umisťuji postupně ke všem fotogaleriím návod na přepočet, abyste nemuseli dlouho hledat.
Upozorňuji také, že na Panenkově funguje tzv. RSS - systém. Symbol je nad hlavou blonďaté retro-panenky Inge. Klikněte si na něj a nastavte si tak automatické oznamování novinek, ke kterým v Panenkově dojde. Můžete si vybrat, v jakém rozsahu budou. Sanžím se, aby denně něco nového naskočilo, byť se někdy jedná jen o doladění již instalovaných věcí.
Takže navařte si kafíčko (nezapalujte si, není to zdravé a panenky i plyšáci jsou pak cítit) a vrhněte si na novinky. Ale ať si ho nenalejete do "prístroje".

 

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258