18.02.2019 20:02

KATALOG SCHILDKRÖT 2019

Informace ke katalogu 2019 jsou již kompletní. Najdete je zde
U klasických panenek a plyšové řady jsou červeně zvýrazněny předměty, které v letošním katalogu již nenajdete. Je jich čím dál tím víc. Číselné řady se doprodávají, formy se opotřebovávají. Příliš dlouho neváhejte. Nejvíc asi bolí BÄRBEL SE SKLENĚNÝMA OČIMA. Je tu ale ještě "Poslední šance"

Při další úpravě stránek dáváme přednost především výše zmíněné "poslední šanci", protože ty ostatní panenky na vás počkají. Tyhle už moc dlouho ne. A v případě tortulonových panenek budeme konkrétnější. Srdce sběratelů je přeci jen citlivější na šoky, než to, které hledá "jen" hračky. Takže první z nich je
Ursel z roku 1941 s hnědýma skleněnýma očima, u nás dostala jméno Hannelore
Bärbel Květuška, blond, modré oči. V tomto případě NEMÁ PANENKA ŽÁDNOU NÁHRADU - BÄRBEL SE SKLENĚNÝMA OČIMA V LETOŠNÍM KATALOGU UŽ NEJSOU.
Bärbel Ivanka, stejný případ, jako panenka předešlá. BEZ NÁHRADY.
Hans Emil, rozomilý modrooký blonďatý klučina vypravený na sáňkování, Ten má ale v letošním katalogu tmavovlasou variantu.
Christel Monika je dívčím protějškem pro Emila. Byla tak oblíbená, že jsme ji ve skladu "nachytali" jen jedinkrát. Proto tak málo doplňkových fotek. I ona má v letošním katalogu tmavovlasou variantu.
Strampelchen Sissi - umístění této panenky můžete klidně považovat za provokaci. NENÍ TOTIŽ UŽ ANI JAKO POSLEDNÍ ŠANCE. Ale byla a byla nádherná.
Strampelchen Hildegard - je tu určitá náhrada za předchozí provokaci. ALE POZOR - JE JEN JEDNA JEDINÁ.
Pochopitelně vás nemůžeme ochudit ani o panenky z platného katalogu 2019. Jednou z nich je Inge Mařenka.
Jsme zpět u panenek, kde vám nezbývá moc času na rozmýšlení. Další "poslední šanci" máte u Hanse Jiříčka. V novém katalogu má sice následníka, ale ve výrazně folklórním stylu.
Zase jedna z letošních: Bärbel Hanulka.
Další letošní: Bärbel Heidi
Zpět do poslední šance: Bärbel Klárinka
Letošní katalog: Bärbel Růženka
Další letošní: Erika Alena
Opět současný katalog: ERIKA Hanka
 

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258