09.05.2020 10:48

Korona-návštěva u firmy Schildkröt

SRDEČNÉ POZDRAVY  Z "PLANETY" SCHILDKRÖT
8.5.2020 jsme absolvovali naši druhou korona-jízdu přes hranice v zájmu zajištění zboží pro naše zákazníky.
Vyřizujeme CO NEJSRDEČNĚJŠÍ POZDRAVY VŠECH ZAMĚSTNANCŮ FIRMY SCHILDKRÖT VŠEM ZÁKAZNÍKŮM I FANDŮM PANENKOVA.
Ve firmě Schildkröt zatím běží vše jako dřív. Pan ředitel sice připustil, že by během května mohlo i zde dojít na "kurzarbeit", ale to záleží na vývoji v celém světě.
Výrobky firmy Schildkröt stále těžko najdete u velkých obchodních řetězců. Ty jsou zvyklé na zboží z Asie, které se jednou na 3 měsíce naveze, vyždímá se z něj "co to dá" a zbytky pak dealeři buď rozprodají v zázračných 70-80% slevách, nebo je rovnou sešrotují. A pak se naveze druhá runda.
Panenky Schildkröt najdete jen v malých specializovaných prodejnách, e-shopech nebo jinde přes internet. Ale právě tito prodejci jsou dnes díky nejen zboží, ale i nákaze z východu téměř na vymření. Takže čas ukáže.
Setkání se zaměstnanci bylo velmi milé - další návrat ztracené dcery.
Potřebovali jsme zajistit fotografii nové varianty panenky Peterle. Petříček nebyl ve vzorkovně, ale pan ředitel, Stephan Biemann okamžitě zařídil výrobu dalšího, abychom ho přeci jen mohli vyfotit. A tady ho máte. Fungl nágl nově vyroběný - vlastně sestavený, protože jednotlivé díly byly předpřipraveny. A kvůli okolnostem je i s kouskem dílny, ve které se právě narodil.


A proto, aby bylo úplně jasné o co tady jde,
 tak
znovu opakuji nahoře vložený odkaz.
 Opravdu si na něj klikněte.

 Objeví se vám video, které vás provede celou výrobou v Rauensteinu. Až se objeví časovka 3:42, uvidíte paní, která všívá panence vlasy. Je to ta paní, která pro nás sestavila Petříčka pro focení. Od 5. minuty jsou pak náhledy do dílny, kde se sestavují finální výrobky a ve které se Petříček fotil. Dvě roztomilé děti, které vás filmem provází jsou vnoučata paní Fischer, která ve firmě Schildkröt navrhuje a sestavuje střihy pro oblečky všech ať hračkových nebo sběratelských panenek.
Teď se často skloňuje slovo "trasování" - myslíte, že si takto "odtrasovat" můžete panenku z obchoďáku? Přemýšlejte o tom, až půjdete příště koupit hračku svému dítěti. Věřte, že je lepší jedna "odtrasovaná", než 10 takových, které na regále čekaly, zda se stanou hračkami nebo nepříjemným odpadem k likvidaci.
 A nejde jen o panenky.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258