29.03.2017 21:44

Nabídka patnáctikloubových panenek od Engelů

Konečně se mi podařilo nafotit a umístit různé varianty kloubových panenek, které si můžete okamžitě objednat. Vnímavému pozorovateli určitě neušlo, že v reálu se jedná jen o dvě různě oblečené panenky. Jedna je z formy Teresa, druhá z formy Dorothea.
Obě formy jsou velké ca 45 cm. Patnáctikloubové tělo umožňuje až neuvěřitelné postoje. Je konstrukcí "praotce" Helmuta Engela.V šuflíčku u Engelů  jednom z levých sloupců najdete fotogalerii, která se zabývá výhradně pohyblivostí a konstrukcí tohoto těla. Panenka umí udělat i most bez opory. Chce to jen čas, trpělivost a schopnost najít těžiště panenky. Za věnovaný čas se vám odmění neskutečně živou gestikulací. K dokonalosti doporučujeme vlastnit minimálně dvě tyto panenky - postoje a gestikulace se reakcí na "tu druhou" řádně "odůvodní" a oživí. Toto je přesně ten druh panenky, který zavřen ve sběratelské vitríně vyloženě trpí. PATNÁCTIKLOUBOVÉ PANENKY OD ENGELŮ SI S VÁMI CHTĚJÍ HRÁT. I když jste dospělí.
A proto jsou dobrým typem na dárek pro osamělé milovnice, ale i milovníky panenek. Dokážou jim "rozsvítit" den. Jejich oblečení a "činnost" můžete přizpůsobovat ročnímu období, rodinným oslavám ..... panenky budou mít určitě co říci ke každému vašemu všednímu i svátečnímu dni. Podělte se s přáteli o fotodokumentaci toho, co zase "holky dneska vyváděly" a rozhodně se nebudete nudit. A pozor: zatím jsou k dispozici i kluci. Nutno podotknout, že firma Engel Puppen je již několik let zavřená a jedná se o doprodej vyrobených kusů. Zásoby tudíž nejsou bezedné. Až najdou své domovy tyto dvě černovlásky, obratem přivezeme další.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258