29.08.2016 19:49

Nové zboží na skladě

V minulém týdnu (druhá polovina srpna) dorazil balík se zbožím od Hermannů z Hirschaidu, ale přivezli jsme i další zboží z Německa. Zvířátka od Hermannů měla sice většinou již svého majitele, ale něco zbylo i do skladu: anglický buldoček Buffi, miloučká želvička Amálka, znovu se nám vrátila rezavá veverka Barča a opičku Cilku tentokrát doprovodila i její sestřička, opička Milka. Dorazila i velká varianta westíka jménom Sugar.
Od zelených Hermannů jsme dovezli medvídka, jehož inspirací byla postava z filmu "Tři oříšky pro Popelku". Tatínek, kterého si zahrál pane Menšík, přivezl své dceři z nákupu pro nevlastní sestry a macechu trs se třemi oříšky. Medvídek je krásný, shodli jsme se na tom, že panu Menšíkovi i podobný..... Byl natolik pěkný, že se nastěhoval k nové majitelce dřív, než jsem ho stačila ukázat v Panenkově. Tak si ho časem můžete prohlédnout mezi těmi, co se už nedají koupit. Opravdu nedají, protože to byl jediný unikátní kus.
Od Engelů dlužím již od loňského roku nové patnáctikloubové panenky. Sice jsem se trochu polepšila a část nabídky již zveřejnila, ale teď přibyl další obličejík. U Engelů  dříve používaný především pro kluky nebo holčičky s jiným, než patnáctikloubovým tělem. Forma se jmenuje TERESA a její další varianty postupně naskočí v příslušném šuflíčku.
Snad se konečně podaří uspořádat další výstavu v Mariánských Lázních. Snad......

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258