23.01.2020 18:47

NOVINKY ROKU 2020

Vážení návštěvníci webu Panenkov, omlouváme se za poněkud pomalé poskytování novinek. "Pachatelka" stránek momentálně pobývá v lázních, kde je problematický přístup ke chráněnému připojení na internet, takže......
Ale první novinky přeci jen máme.

K DISPOZICI JE JIŽ PRVNÍ KATALOG FIRMY SCHILDKRÖT PRO TENTO ROK VČETNĚ CENÍKU. Takže v rámci omezených možností vkládat nové informace se přeci jen něco od této firmy dozvíte.

Protože pobyt v lázních se kříží s termínem veletrhu, máme domluveno v "našich" firmách, že si novinky přijedeme omrknout přímo na místo činu. Což má i svoje výhody: focení na veletrhu je oficiálně zakázané. Některé firmy tento zákaz striktně dodržují, takže jsme vám např. nikdy nemohli s předstihem poskytnout náhledy na novinky firmy Kösener Spielzeug Manufaktur. Ale i u nich je domluvena privátní návštěva.
Další výhodou je fakt, že na veletrhu jsou nepříznivé světelné podmínky, což se vždy projevuje hlavně na fotkách plyšáčků od "červených" Hermannů. Takže privátní focení v Hirschaidu bude lepší. Totéž se týká novinek od Schildkröt.

U Schildkröt se můžete těšit nejen na nová zpracování známých forem, ale i na formy úplně nové. Novinku má paní Rosemarie Anna Müller, Sybille Sauer a Gudrun Legler.

POZOR: firma Schildkröt úplně končí s řadou sběratelských medvědů. Zůstává jen Zajícovic rodina z licence EDUCA. Při příští návštěvě firmy, kdy budeme především fotit novinky, pro vás ještě zjistíme, kteří z medvědů jsou ještě k dispozici.

Další nepříjemnou zprávou pro sběratele panenek Schildkröt je fakt, že v katalogu 2020 již NENAJDETE PANENKY PANÍ ROLANDY HEIMER

Velmi omezená je i řada retro-panenek. Proto neváhejte, prohlédněte si ještě jednou katalog 2019 a zajistěte, co se ještě zachránit dá.

Pro fotky novinek si pochopitelně zajdeme i k "zeleným" Hermannům, kteří se tak jako tak veletrhu již dva roky nezúčastňují.

CENY VÝROBKŮ FIRMY KÖSENER SPIELZEUG MANUFAKTUR SE OPĚT ZVEDAJÍ.

Snad se podaří návštěvě i u Clemens Spieltiere. Jsou krapátko "z ruky". Ale focení jejich plyšáčků bylo vždy velmi zábavné. Zda se jejich katalog v letošním roce polepšil, to zatím nevíme. V každém případě si ho včetně ceníku necháme zaslat.

CENY NAŠEHO AKTUÁLNÍHO SKLADU ZŮSTÁVAJÍ BEZE ZMĚNY DO KONCE BŘEZNA 2020.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258