01.03.2018 19:08

Novinky z balíku se španělskými panenkami

Pár zásadních informací: na konci loňského roku jsme dostávali zprávy k panenkám Doro Dolls, které si nezadaly se zprávami z "Radia Jerevan" :-)
Takže: forma Eddy sice skončila, ale jen určité zpracování a původní cena. EDDY JE TU S NÁMI POŘÁD. Jen má napojení k vinylovým končetinám lemované jiným materiálem a je krapátko dražší. Také nám bylo nabídnuto celovinylové zpracování. Neváhali jsme, objednali a co nám přišlo? Starý dobrý Eddy s textilním tělem. S dodávkami panenek Doro Dolls je to někdy bitva, takže raději vybírejte z toho, co reálně na skladě je, protože jeden nikdy neví.
LEONII máme tentokrát modrookou. Také měla být celovinylové a také to byl "Apríl". Takže již známá varianta s textilním tělem, velmi dobře pohyblivá, mávající celovinylovými končetinami.
Do skladu zboží, které je okamžitě k dodání jsme pro vás zajistili panenku z formy MIMI, konkrétně Kamilku. Forma MIMI jsou nádherní mračounci - ukázkový výraz dítěte, které vám chce dát najevo, že to šišlání celého příbuzenstva mu jde pořádně na nervy. Nebo že by to dělala nálož v plenkách? U této panenky je i konkrétně nafoceno, co je míněno nezačištěnými vnitřními švy. Už se mi stalo, že jsem byla dotazována, zda prodávám panenky druhé kvality, protože zastoupení firmy Antonio Juan se chlubí panenkami nejvyšší kvality. U nás nepěstujeme líbivé informace za účelem lepšího kšeftu - přednost dáváme férovým informacím. Upřímně: osobně nechápu, proč Španělé tak degradují vysoce kvalitní textilie. Je to stejné, jako byste luxusní svíčkovou za bezmála devět stovek strčili do papiňáku s jednou cibulí.
Forma MIMI byla vystavena i na letošním veletrhu - bude pokračovat dál, ale za vyšší ceny. Správce skladu už sice odkaz na snímky z nového katalogu poslal, ale bohužel nefunkční. Ale časem se k nim dostaneme.
Další pokládek do skladu je opět ze stáje Antonio Juan - vloni velmi oblíbená forma MUFLY - malinkaté celovinylové panenky velké 21 cm. Na veletrhu jsem se dověděla, že holčičky mají mít roztažené prstíky (mimochodem neskutečně detailně a perfektně vypracované), kloučci mají mít sevřené pěstičky. Ale je to zase jako to rádio Jerevan: prostě kam sáhnou, tam sáhnou. Takže každá dodávka je tak trošku ruskou ruletou. Ale holčinka, která nám přišla na sklad (MALÍČEK Klárinka) je podle veletržní informace a má ty opravdu obdivuhodné jednotlivé prstíky. Ovšem její vyobrazení v katalogu má sevřené pěstičky. Takže vyznejte se v tom :-)
I formu MUFLY najdete v nabídce katalogu 2018. I ta má mít vyšší cenu, ale objevila se možnost, jak je pro vás zajistit za cenu co nejnižší. Pokud bude dodáváno to, co se na veletrhu nabízelo.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258