22.11.2012 10:20

Pískoviště na konci listopadu

 

.... tedy doufám, že nebudeme jako ve filmu "Romeo a Julie na konci listopadu". Ale není k tomu žádný důvod. Místo setkání obvyklé, tedy Praha – Florenc, kavárna Cross Café, začátek před čtvrtou odpolední (možná se čas posune k dřívějšímu termínu, protože nejsou ještě doladěny všechny "pochůzky" po Praze), konec těsně po 18.00. A důležité je také datum: 27.11.12, tedy úterý.

K vidění bude jedna z panenek (klouček) - miminek firmy PPB – Pepe Berenguer, dle prohlášení této firmy vyrobená ve Španělsku. Dále, pokud do úterka nenajdou stále adresy, budou k vidění panenky od firmy Doro Dolls. Jedná se opět o výtvarníka z rodiny Berenguerů. Firma ale své formy odprodala, tudíž jsou tyto panenky vyrobeny u firmy Antonio Juan z materiálu, na který jsme u této firmy zvyklí – z příjemně zbarveného i příjemně vonícího touch-vinylu. Práva na jejich produkci odkoupil distributor panenek Antonio Juan. Řekla bych, že tato druhá runda výroby je pro panenky příznivější, právě proto, že jim zaručuje odpravdu přirozené zbarvení, nikoliv tu prapodivně šedo-růžovou barvu, kterou měly tyto panenky kvůli výrobě v Číně.

Kdo má zájem vidět slavné Teddy's Bears od Hermann Coburg, má další příležitost. A bude mít pocit, že šilhá, protože předávat budu hned další dva, tentokrát pořadová čísla 60 a 62.

Od firmy Teddy Hermann Hirschaid se přijde ukázat nádherný Beethoven a pokud zbyde trochu místa v zavazadlech, pak i Její výsost královně Elisabeth.

A dojde-li k dohodě se zákaznicí, tak se do Prahy sveze i panenka Jana z řady Juniordolls od Zwergnase.

Jinými slovy: bude zase na co koukat a o čem "podrbat" a také se již bude plánovat akce Sonneberg 2013

A jako vždy: srdečně jsou zváni i úplně noví zvědavci.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258