22.05.2011 22:03

Poslední Pískoviště před Sonnebergem

Vážení, přijměte srdečné pozvání na poslední Pískoviště konané před odjezdem na panenkovo-plyšový festival do Sonnebergu. Přestože se budeme především zaobírat posledními detaily, které jsou nutné k odjezdu, můžete při tomto setkání vidět krásné vzácné kousky z dílny paní Marschollek, tj. od firmy Zwergnase, kterou během festivalu mimo jiné také navštívíme. Dále bude k vidění jarní varianta z kolekce čtyř ročních období od paní Evelyn Pfaffendorf - vyrobeno u Schildkröt. I tuto firmu během festivalu navštívíme.

Zvlášť bych chtěla upozornit na možnost prohlédnout si několik výrobků firmy Engel-Puppen z Rödentalu. Zde je totiž jedinečná příležitost nákupu neoblečených panenek ve výborné německé kvalitě a to nejen hračkových, ale i klasických tradičních kousků z polystyrolu (jeden z materiálů, který po válce nahradil celuloid) s kanekalonovými parukami a co je zvlášť zajímavé, panenky mají starý systém mrkacích očí ze skla, jehož podstatou jsou závažíčka. Je to v současné době jedinečný produkt, který jinde na světě budete dlouho hledat a možná již nenajdete.

Pískoviště se koná 24. května (v úterý) na tradičním místě, tj. kavárna CrossCafé přímo na autobusové stanici Florenc v Praze, tradiční začátek před 16. hodinou a konec krátce po 18. hodině.

Přijďte bez váhání i Vy, kdož se zatím díváte jen z povzdálí. Na Pískovišti je legrace a hlavně nemusíte mít žádné členské legitimace ani se nemusíte obávat, že Vás někdo bude zkoušet z panenkovských nebo plyšových znalostí. Jde hlavně o dobrou zábavu a o získání nových informací.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258