02.10.2011 13:31

Pozvánka na výstavu a přátelskou besedu o panenkách a (téměř) všech jejich souvislostech

Srdečně zvu všechny, nejen ty, kdo bydlí blízko Mladé Boleslavi, aby se přišli podívat a popovídat si o panenkách do Městské knihovny v Dobrovici u Mladé Boleslavi. Přesná adresa je Dobrovice, ulice 9. května 109. Podle pokynů přímo z knihovny: "špatně se to hledá, ale proti budově je velké parkoviště". Pátrala jsem na Googlu - nejsnazší příjezd ze západu, jihu a severu je přes dálnici E65 - opustíte ji na sjezdu číslo 39 a napojíte se na silnici č. 38 ve směru Luštěnice/Nymburk. Po dvou kilometrech odbočíte vlevo směrem na Nepřevázku. Tam ale nedojedete, protože ca po 500 metrech odbočíte vpravo přes Sýčinu na Dobrovici. Tato silnice se pak mění na ulici Václavskou. Na jejím konci pokračujete vlevo přes Palackého náměstí do ulice 9. května. Pokud jedete tímto směrem, nachází se knihovna na levé straně silnice a orientačním markantem by mělo být to parkoviště.

Na plakátku jsou uvedeny otevírací časy. Výstava proběhne i ve středu, kdy je v knihovně normálně zavírací den. Ve čtvrtek proběhne oficiální beseda, která bude trvat do 19.00, ale veškeré pomůcky, informace, ale i zdroj těchto informací, tj. moje maličkost, bude na místě po celou dobu výstavy. Takže diskutovat můžeme od středy 10.00 do pátku 16.00. Všichni jste vítáni.

Díky laskavosti pana Stephana Biemanna, majitele a ředitele firmy Schildkröt Puppen z německého Rauensteinu budu mít sebou i různé součástky, ze kterých se panenky a medvědi skládají a které zůstávají běžnému spotřebiteli skryty. Budete moci zblízka posoudit, jaký je rozdíl mezi skleněnýma očima ze slavné Lauschi a akrylovými napodobeninami lhostejno odkud. Přivezu několik druhů paruk, panenky s různými typy těl ...... tato beseda by především měla napomoci se lépe zorientovat v současné poněkud "zdivočelé" nabídce panenek.

Na setkání s Vámi se upřímně těším.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258