26.04.2020 13:18

PRAKTICKÁ NOVINKA U ČERVENÝCH HERMANNŮ

Jak se ukázalo, i taková nedobrota jako je koronavirus může mít pozitivní důsledky. Červení Hermanni umístili na své stránky kompletní katalogy zboží ke stažení. Klikněte sem a pusťte se do práce. Jen pozor: jak už jsme několikrát upozorňovali, barvy na několikrát přenášeném katalogu jsou velmi zkreslené.
Z poslední korespondence naší "styčné důstojnice" v této firmě vyplynulo, že bohužel koronavirus způsobuje postupně krach jejich mnohých prodejců. Logickým důsledkem je, že firma spustila vlastní e-shop. Nějak přežít musejí. V tomto e-shopu se vyskytují v této chvíli jen hračkoví plyšáčci. Je tam ale spousta "trojrozměrných" fotografií, na kterých si můžete ověřit skutečnou vizáž a hlavně barvy plyšáčků. Do jaké míry používají digitální úpravy, to bohužel nevíme. Ale je tam další pozitivní moment: v e-shopu si snadno ověříte, že naše ceny po uplatnění 4%-slevy (kterou jsme zachovali i přes nepříznivé ekonomické dopady virózního jedu) jsou nižší, než ceny samotného výrobce.

Zde máte jeden příklad za všechny: Růžový kakadu u nás pojmenovaný Ruda a tentýž kakadu z e-shopu červených Hermannů. O nákladech na dopravu ani nemluvě. Od nás máte navíc každého plyšáčka v textilním obalu, které teď typově máme "unifikované", různé jsou jen materiály a pochopitelně velikost. Uvnitř mají klouzavou podšívku, která zajistí, že se plyš použitý na zvířátko jeho vyjímáním a ukládáním do obalu nezkoudeluje, jak by tomu bylo při použití jen obvyklého textilu (jako např. u firemních sáčků firmy Clemens Spieltiere)


—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258