02.05.2021 13:18

Várka nových nabídek od pana Marka Engela

V úterý 4. května vyrážíme (snad) na další cestu až k dodavatelům. Všechno závisí na výsledcích posledních testů. Zásilky poštou sice klapaly dobře, ale vždycky bylo nějaké ale. Proto potřebujeme v Německu ukázat, že stále ještě za firmou stojí ti samí lidé a že nás stále ještě covid nedostal.
U pana Engela jsou k dispozici poslední hlavy panenek s všivanými vlásky. Je to opravdu již jen poslední krabice. Postupně budou dostávat těla a postupně vám je budeme představovat. Pokud to půjde i s variantami oblečků, až oblečky dojdou, pak již jen neoblečené. Což ale není až takový problém. Covid vrátil k šicím strojům ruce šikovných  babiček a maminek nebo i švadlenek, pro něž je šití oblečků na panenky obživou nebo koníčkem.
Zároveň pan Engel udělal objev ve vlastním skladu a to panenku Cornelii. Ta není sama o sobě novinkou. Tato má ale jinak stavěné tělo, než bylo katalogové. Katalogová varianta má kloubové celovinylové ruce, nohy jsou volně připojeny k tělu textilem a panenka potřebuje pro stání oporu. Vybavena byla vždy modrýma nebo hnědýma očima.
NAŠE EXTRA-CORNELIE byla připravena jako série pro konkrétního obchodníka v USA. Obchody s ním ale teroristický útok na dvojčata ukončil dřív, než stihly začít.
CORNELIE EXTRA má
ŠEDÉ akrylové mrkací oči, celovinylové VŠECHNY končetiny a všude KULOVÉ klouby, což umožňuje mnohem širší polohovatelnost končetin. Navíc má MIMOŘÁDNĚ DLOUHÉ VŠÍVANÉ mycí vlasy.
Na stránce  Engel Puppen  jsme pro vás aktualizovali ceny u všech panenek, které tam byly umístěné - tj. k dispozici jsou platné ceny pro rok 2021. Jen musíte počítat s tím, že jde stále jen o doprodej. Může se tedy stát, že budou vyprodány některé paruky nebo některé jejich barvy.
Jako první z výjimečného zpracování panenky Cornelia vám představujeme Cornelii Eriku v šatečkách od Schildkröt. Z celé série má nejnižší cenu. Tyto šatičky existují jen 1x - pokud si je někdo vybere na jiné panence nebo je zakoupí samostatně, skončí i nabídka Cornelie Eriky.
Další novinkou od Engelů je patnáctikloubová Theresa Zita s krásnou kanekalonovou parukou. Těchto šatiček se vyskytuje ještě několik kusů.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258