21.02.2021 20:57

VELMI VÝHODNÁ NABÍDKA OD "ZELENÝCH" HERMANNŮ

I když to možná na první pohled vypadá tak, že Panenkov podléhá covidu, je (zatím) pravdou pravý opak. 
Letošní situace není vůbec lehká - na rozdíl od loňska jsou mnohem větší problémy na hranicích, díky momentální zdravotní situaci v ČR jsme v podstatě úplně odříznuti od našich největších dodavatelů v Německu. Takže letos dodstáváme zboží zatím jen poštou, nebyla vůbec šance nafotit přímo u výrobců novinky ..... ale snad se to zlepší.
Nový katalog Schildkröt jsme vám již představili (viz aktualita níže).
Konečně vložili své novinky na internet i "červení" Hermanni z Hirschaidu. Klikněte na následný odkaz "NOVINKY". Objeví se vám stránka s ikonkami reprezentujícími jednotlivé skupiny produktů. Ty postupně rozklikejte dál - uvidíte směs letošních, ale i loňských novinek.
Od firmy máme k dispozici již i ceník - pokud vás některý produkt zajímá, opište si katalogové číslo a zašlete dotaz k doplňujícím informacím. Využijte odkaz "kontaktujte nás" nebo prostě napište na mail  panenkov@seznam.cz
U "zelených" Hermannů
je jiná strategie, o novinkách se dovídáme případ od případu - ne vždy je čas upozornit širší veřejnost přes Panenkov®. Takže nabídky probíhají formou přímé korespondence se sběrateli a na stránky nezbývá čas.
Náš šuflíček zelených Hermannů je "oprášen", v nabídkovém katalogu jsou již aktuální ceny pro rok 2021.
Velmi lákavou nabídkou je TEDDY ROSE. Medvídek je limitován jen na 50 ks, v prvním kole jsme jich pro zákazníky získali 12, z nichž ale 4 hned zase opustili ČR. Podle poslední zprávy od pana Martina Hermanna je jich ještě 14 volných. Vezmete-li v úvahu ušlechtilý původ, plnou pohyblivost, pozlacený štítek s číslem na tlapce a výšivku, pak je cena 39,- euro velmi, velmi výhodná.   
Další cenově velmi dobrou položkou je BREXITOVÝ MEDVÍDEK. Měří 31 cm, je z mohéru, vycpaný dřevitou vlnou, má bručák a JEHO CENA JE STEJNÁ, JAKO U TŘINÁCTICENTIMETROVÝCH PŘÍVĚŠKOVÝCH MEDVÍDKŮ, tj. 99,- €. Limit 50 ks, zbývá jich opravdu jen pár. Po letech bude vzácnou připomínkou jedné významné evropské události. I když je třeba podotknout, že je už druhý v pořadí. První varianta byla okamžitě pryč, nejvíc jich odešlo právě do Velké Británie.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258