30.01.2016 20:23

Základní informace ke kolekci Antonio Juan 2016

Bacily nachytané v obrovských halách výstaviště v Nürnbergu mi bohužel nedovolují sednout k pracovnímu stolu a zpracovat fotografie tam pořízené, ale ráda se s vámi podělím o
základní důležité poznatky zjištěné na stánku Antonio Juan.

* BARVA PLETI pro rok 2016 - jistě jste zaregistrovali na konci minulého roku náhlé ztmavnutí panenek. Vyvolalo velký rozruch, v některých případech vracel dodávku i náš distribuční sklad. To bylo jen v několika výjimečných případech, kdy do tmavšího vinylu byla přimíchána příliš velká porce červené.
Připravte se ale na ZÁSADNÍ ZMĚNU: panenky od Antonio Juan BUDOU DO BUDOUCNA TMAVŠÍ. Budou to prostě malí Španělé, ke kterým tmavší pleť patří.
* Panenky z formy PALEČEK, ale i např. nová provedení stojících panenek s látkovým tělem (55 cm, SLEČNY, SMAJLÍCI) budou mít barvu, kterou vídáme u lidí, jež podporují své opálení konzumací karotenu. Mají pak zlatavější barvu pleti, prostě "mrkvičkovou". Tuto barvu budou mít i některé ostatní panenky, ale teprve první dodávky ukáží, jaké bude finální provedení. 
* Na veletrhu byl sortiment výrobků této firmy rozšířen o POSTÝLKY A TAŠKY NA PŘENÁŠENÍ  MIMINEK. Obojí pro panenky do 45 cm, ale i menší do 35 cm.
* CENÍKY pro jednotlivé výrobky budou k dispozici s nejvyšší pravděpodobností až na konci února.
* Pro zákazníky, kteří potřebují miminka jako dárky dříve se budeme snažit zajistit zásobu panenek DORO DOLLS - BERENGUER. Podrobnosti zde.
* Pro zákazníky, pro něž je snědší barva pleti u panenek nepřijatelná budeme mít v nabídce panenky od DALŠÍ ŠPANĚLSKÉ FIRMY. Tato firma má v nabídce neméně hezké panenky, jako Antonio Juan - JEJICH PLEŤ JE ALE PUDROVĚ RŮŽOVÁ. Pozor! Nikoliv bonbonově růžová. Jsou to takové malé, ve stínu držené šlechtičny. Budeme se snažit dostat na sklad tyto panenky co nejdříve, aby bylo možno prověřit kvalitu sériové výroby.
* Změna v barvě pleti u Antonio Juan má alespoň jedno pozitivum: spolehlivě zjistíte, jak starými panenkami vás zásobuje vás obchodník. Pleť v barvě lískového oříšku přestaly panenky mít před prázdninami 2015.

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258