31.05.2016 00:26

Zvířátka Kösener Spielzeug Manufaktur

Tak už jsem zase zpět v Panenkově. Nebojte, pauza nebyla podmíněna zdravotními komplikacemi, to jen svítila výstražná červená nad doklady z roku 2015, které stále ještě nebyly předány daňové poradkyni. Už jsou a tudíž se to v Panenkově zase začne hýbat. Tedy vlastně teď přijde na řadu pro změnu hlášení pro pana Babiše. Tak musíte přeci jen ještě chvilku počkat, pokud chcete nějaké novinky.
Ale jako pauzu mezi haldami papíru jsem stihla vytřídit obrázky plyšáčků od KSM. Vytřídění v tom smyslu, že již neobjednatelní plyšáčci spadli o jednu fotogalerii níže a ti objednatelní jsou vybaveni aktuálními cenami pro rok 2016. Ale těšte se, jen co bude hotová další papírová válka, umístím obrázky dalších nádherných plyšových kousků.
Je pravdou, že tyto skvosty jsou až hanebně drahé, ale zrovna dnes jsem si řádně zanadávala: koupila jsem si stolní lampu, kterou si při práci svítím "pod ruku". Lampa je krásná, elegantní. A řádně drahá - doufala jsem, že tím pádem i kvalitní. Byl to jen omyl, drahá byla jen z venčí. Uvnitř je to jen primitivní plechařina neopravitelně snýtovaná nejspíš drobnými dětskými prstíky (dospělé prsty se tam prostě nevejdou) někde v Bangladéši.
To se vám se zvířátky a ptáčky od Kösener Spielzeug Manufaktur nestane. Ti jsou opravdu vyráběni v Bad Kösen a opravdu jen z těch nejluxusnějších plyšů a dalších materiálů. Potěší děti i dospělé a je pravdou, že ne všechna zvířátka jsou určena na hraní. U těch, které jsou určeny pro děti přibližně do deseti let je tento fakt vyloženě uveden. 

—————

Zpět


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258