V levém menu si můžete podle kategorií vyhledat panenky, které již nejsou ve výrobě. Umisťujeme výhradně zboží, vyrobené v německé manufaktuře. Můžete si zde i v případě, že najdete nabídky "z druhé ruky" ověřit pravost nabízeného zboží. Pochopitelně se zde nenachází vše, co kdy německá manufaktura vyrobila, ale k případným dotazům jsme vám k dispozici. Dotazy můžete zasílat přes tento formulář.
  Nezapomeňte ale správně vyplnit svou mailovou adresu,
 mnohé odpovědi se kvůli špatné formulaci adresy vrací zpět jako nedoručitelné. Zároveň berte v  úvahu, že kvůli pracovnímu vytížení není možné vždy odpovědět obratem.
Dohledat pro vás můžeme jen panenky vyrobené od roku 1983 do současnosti a mnohé vyrobené do roku 1960. V pozdějších letech až do roku 1983 prošla firma Schildkröt poněkud komplikovaným obdobím, panenky s jejich značkou se dokonce vyráběly ve Francii a Itálii. Bylo to velmi divoké období, ke kterému neexistuje dokumentace a vedlo téměř až k zániku této firmy.
 NAŠTĚSTÍ JEN TÉMĚŘ.

A opět pro majitele tzv. chytrých telefonů přehled menu: hračky, které si již nekoupíte, sběratelské panenky, které si již nekoupíte, klasické retro-panenky, které si již nekoupíte