Potřeby pro panenkáře a medvědáře

 Omlouvám se, že tato kapitola je stále velmi zanedbávána. Stránky jsou mladé, tudíž jsou přednostně umisťovány základní informace.

Přesto ale jedna základní informace: jsem ve spojení s německou firmou HAIDA-DIRECT, která je schopna zajistit snad vše, co panenkář  (krom rebornistů) nebo medvědář potřebuje.

Pokud hledáte něco konkrétního, řasy pro panenky, oči, klouby, paruky, boty, stojany, skelety pro panenky, výplň pro medvědy........, prostě opravdu cokoliv, napište mi přes kontaktní formulář. Hledáte-li např. řasy pro konkrétní panenku, zašlete i její fotografii. Existuje mnoho druhů řas a je třeba vybírat citlivě, aby panenka pak nevypadala jako slečna z domu s lucerničkou. Já se spojím s výše zmíněnou firmou a pokud pro Vás najdeme řešení, dám Vám zprávu.

Květen 2011:Mohu s uspokojením konstatovat, že tento systém šlape, pár uspokojených požadavků již máme "na skladě".

PANENKY VHODNÉ K DOREBORNOVÁNÍ NAJDETE V NAŠÍ NABÍDCE DORO DOLLS. Klikněte sem.

Nákupy u firmy Haida - Direct děláme jako přátelskou službu pro naše stálé zákazníky a tyto nákupy nemají nic společného s naší obchodní činností.

Pokud nejste naším zákazníkem, počítejte s paušálním poplatkem 150,- Kč + 21% DPH  (31,50 - zaokrouhleno na 32,- Kč,celkem tedy 182,- Kč) za vyřízení,  zabalení a vypravení nákupu na poštu. Na tuto částku dostanete řádný daňový doklad.
Náklady spojené s nákupem samotným, tj. hodnotu nákupu a reálně vynaložené poštovné platíte zvlášť.


Rebornované panenky (nejen miminka) a kity přímo od paní Gerlinde Feser

Pro ty z Vás, kdo máte dost nejistoty, zda jste koupili panenku skutečně vyrobenou touto výtvarnicí nebo jen jejím jménem značený kit dekorovaný a sestavený absolventem rychlokvašného kurzu pro rebornisty a přitom si nejste jisti ani svou němčinou (angličtinou) ani schopností se správně orientovat v její internetové prezentaci je tu nabídka:

Prostřednictví formuláře v kolonce "Napište nám" se zaregistrujte. Nutností je vyplnit kontaktní adresu.

 Pak si proklikněte následný odkaz: www.gerlindes-puppentreff.de

Pokud budete potřebovat radu, pomoc, napsat paní Gerlindě, specifikovat své požadavky, obraťte se na mail panenkov@seznam.cz . Zajišťujeme i platbu. Podklady k ní budou paní Gerlindou vystaveny přímo na Vaše jméno. Za výpomoc účtujeme jednotnou sazbu 300,- Kč za zařízení jednoho nákupu.

TATO NABÍDKA JE BOHUŽEL JIŽ MINULOSTÍ. PANÍ FESER SVOU ČINNOST UKONČILA V ROCE 2017


Další prckové z Feserovic rodiny, kteří přišli rovnou z dílny k nové majitelce. Na naše Pískoviště v kavárně CrossCafé na Florenci  malý ERIK přivedl svou novou majitelku, která se tvářila dost spokojeně.... 

... zatímco Erik vyloženě svítil spokojeností jako lampión!

Aby se Erik necítil po změně prostředí tak osaměle, přivedl svou novou chráněnkyni i JULIÁN. Ten se na to vybavil ještě autíčkem a kočičkou...

... a náramně se tam všichni čtyři v kruhu přátel  bavili.

Do téhle partičky vlastně patří i malá TAMY. Ale ta se v prvních dnech po příjezdu do ČR musela spokojit jen se společností Erika a jeho psího kamaráda. Do společnosti směla až o měsíc později.


Rebornované panenky (nejen miminka) od Reginy Swialkowski

Potřebné informace najdete po prokliknutí tohoto odkazu.


DIA® DOLLS 2011

Dobrá zpráva pro ty, kdo mají rádi panenky upravené k obrazu svému. DIA® DOLLS jsou v nabídce i v tomto roce. Cena v € zůstává stejná, čili ke změnám dojde jen ve vztahu na změny kurzu eura. Konečnou varaintu si určíte sami. Hlavy a těla je možno kombinovat, čili můžete mít Afro spícího chlapečka, ale i holčičku, bdícího Afro chlapečka nebo bdícího chlapečka se světlou pletí..... Záleží na Vaší objednávce.


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258Příklady panenek Gerlindy Feser

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

——————————


Potřeby pro panenkáře a medvědáře

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

——————————