ZDRAŽENÍ MIMINEK MIACULTI

Pro ty, kdo otáleli s nákupem těchto "živých" miminek máme smutnou zprávu: všechna byla firmou Nicky Creation - výhradním mejitelem práv na jejich prodej ZDRAŽENA.

Miminka STELLA, NICK a SOFIA, která stále původně 149,- € stojí nyní 179,- €

Miminka MIA a NOAH s původní cenou 129,- € stojí nyní 149,- €

Letos jako NOVINKA přibyla VIVIANA, také s cenou 179,- €

POZOR: OD ROKU 2015 JIŽ NEBUDE STELLA VE VÝROBĚ


Korunové ceny zboží

 Protože kurz eura neustále provádí divé reje a ekonomika EU skotačí v kotrmelcích, budu postupně převádět všechny ceny na těchto stránkách na CENY EUROVÉ. Ty jsou neměnné. Bohužel tím Vám, především tuzemským návštěvníkům trochu zkomplikuji život, ale ke korunovým cenám se dopracujete tím, že ty eurové pronásobíte aktuálním kurzem Komerční banky u které mám účet a tudíž je pro mne závazný. Ke kurzu se dostanete po prokliknutí následného odkazu. Pro zjištění ceny musíte použít sloupec "valuty-prodej". A zde je slíbený odkaz: www.kb.cz/kurzovni-listek/cs/rl/index.x


Na konci této stránky najdete seznam zboží, které je okamžitě k dodání

Miaculti, miminka se značkou RealEffect Germany

Předlohu pro tato miminka vytvořila výtvarnice EVELIN WOSNJUK exklusivně pro firmu Nicky Creation Gmbh z Bielefeldu v Německu. Firma Nicky Creation se v roce 2011 rozhodla použít formy vyrobené podle výše uvedených předloh k výrobě luxusních hračkových panenek. Výrobu zadala u firmy Schildkröt v Rauensteinu v Německu. Tím je zaručena nejvyšší dosažitelná kvalita nejen zpracování, ale i použitých materiálů.

 Panenky mají skleněné oči (varianta, kterou připouští evropská norma EN71 pro výrobu hraček určených dětem nad 18 měsíců) pocházející od špičkových sklářů z německého města Lauscha.

Těla miminek jsou látková, velurová (zaručuje nejvyšší pevnost a zároveň evokuje měkký pocit kůže), plněná rounem a zatěžovaná granulátem. Nemají žádné klouby ani tvrdé výstuhy. Každé miminko je vybaveno plenkou.

Je použit vinyl nejvyšší kvality měkčený bez použití ftalátů nebo jiných škodlivých látek, plně odpovídající předpisům Evropské unie.

Panenkov prověřil první rundu miminek, tentokrát všechna s otevřenýma očima.

První z nich je STELLA, holčička měřící 48 cm. Pokud ji budete chtít převléknout ze svých zásob, použijte oblečky na dětskou velikost 50/56. Je to pohodový smíšek, který jednou možná bude mít trochu předkus. Zatím při bližším pohledu na pusinku vidíte zřetelně bezzubou dásničku. Stellinka, tak jako ostatní miminka, má "vlhkou" pusinku, nosík i vnitřek oušek. Nemá řasy, obočí je ruční malba.Vlásky jsou naznačeny pouze malbou.

Cena je 179,- €.


Miminko STELLA - výroba ukončena v prosinci 2014


Další miminko je pohodový chlapeček NICK. Ten je větší, měří 52cm, při nákupu dětského oblečení musíte počítat s velikostí 56. Nick má sevřené rtíky, stejně jako u Stellinky jsou "vlhké" tak jako nosní dirky a vnitřky oušek.

Cena je stejná, jako u Stelly, tj. 179,- €


Miminko NICK

—————

—————

—————

——————————


Třetí miminko s otevřenýma očima je SOFIA. Ta je opět menší, měří 48cm, tudíž ji můžete oblékat do dětských oděvů velikosti 50/56. Sofinka ztělesňuje poněkud mladší miminko, které musí na pohyb vynaložit veškerou svou sílu. Proto má zkrabacené čelíčko, námahou otevřenou pusinku a "vlhká" nejen ouška, nosík a pusinku, ale i oční víčka. Prostě jí to vlastní bytí dává pořádně do těla.

Cena je stejná, jako u předešlých dvou miminek, tj. 179,- €


Miminko SOFIA

—————

—————

—————

——————————


 

Miminka MIACULTI dostala další sestřičku

Představujeme dalšího drobečka této řady. Je jím spící holčička MIA.

Cena 149,- €


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258Společné detaily miminek Miaculti

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti18-jpg/

—————

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti17-jpg/

—————

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti19-jpg2/

—————

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti20-jpg/

—————

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti48-jpg1/

—————

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti66-jpg/

—————

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti68-jpg1/

——————————