MIMINKA MIACULTI
AKTUÁLNĚ: při návštěvě firmy Schildkröt (září 2022) mi bylo sděleno, že firma Nicky Creation již delší dobu žádná miminka Miaculti do výroby nezadává, tudíž nejsme schopni dodat panenky ani našim zákazníkům. Pokud by mělo dojít ke změně, dozvíte se to v aktualitách.


Na konci této stránky najdete seznam zboží, které je okamžitě k dodání

Miaculti, miminka se značkou RealEffect Germany

Předlohu pro tato miminka vytvořila výtvarnice EVELIN WOSNJUK exklusivně pro firmu Nicky Creation Gmbh z Bielefeldu v Německu. Firma Nicky Creation se v roce 2011 rozhodla použít formy vyrobené podle výše uvedených předloh k výrobě luxusních hračkových panenek. Výrobu zadala u firmy Schildkröt v Rauensteinu v Německu. Tím je zaručena nejvyšší dosažitelná kvalita nejen zpracování, ale i použitých materiálů.

 Panenky mají skleněné oči (varianta, kterou připouští evropská norma EN71 pro výrobu hraček určených dětem nad 18 měsíců) pocházející od špičkových sklářů z německého města Lauscha.

Těla miminek jsou látková, velurová (zaručuje nejvyšší pevnost a zároveň evokuje měkký pocit kůže), plněná rounem a zatěžovaná granulátem. Nemají žádné klouby ani tvrdé výstuhy. Každé miminko je vybaveno plenkou.

Je použit vinyl nejvyšší kvality měkčený bez použití ftalátů nebo jiných škodlivých látek, plně odpovídající předpisům Evropské unie.

Panenkov prověřil první rundu miminek, tentokrát všechna s otevřenýma očima.

První z nich je STELLA, holčička měřící 48 cm. Pokud ji budete chtít převléknout ze svých zásob, použijte oblečky na dětskou velikost 50/56. Je to pohodový smíšek, který jednou možná bude mít trochu předkus. Zatím při bližším pohledu na pusinku vidíte zřetelně bezzubou dásničku. Stellinka, tak jako ostatní miminka, má "vlhkou" pusinku, nosík i vnitřek oušek. Nemá řasy, obočí je ruční malba.Vlásky jsou naznačeny pouze malbou.

Cena je 179,- €.


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258Společné detaily miminek Miaculti

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti18-jpg/

—————

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti17-jpg/

—————

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti19-jpg2/

—————

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti20-jpg/

—————

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti48-jpg1/

—————

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti66-jpg/

—————

/album/spolecne-detaily-miminek-miaculti/miaculti68-jpg1/

——————————