Regina Swialkowski

S pracemi paní Regine jsem se prvně setkala v době, kdy jsem začala uvádět na náš trh výrobky firmy With Heart and Soul. Tato firma nabízela silikon-vinylové repliky prací paní Regine.

V roce 2009 jsem paní Reginu potkala i osobně na Festivalu teddy-medvědů a panenek v Sonnebergu. Již tehdy mi nabídla možnost dodávat panenky přímo z jejích rukou mým zákaznicím. V té době mě ale hodně omezoval zdravotní stav. Ostatně i přiložený obrázek, pořízený o rok později na témže festivalu dokladuje, že problémů bylo dost. Vypadám sice, že se pokouším o pozdrav ve stylu "Ave Cesar", ve skutečnosti je to hodně nepříjemná dlaha, na které se mi pravá ruka hojila po operaci. A paní Regina je ta usměvavá dáma přesně v našem středu.

Proto se k nabídce paní Reginy vracím až dnes. V přiložené galerii najdete panenky, které jsou v této chvíli hotové a připravené k expedici. Na stránkách pani Reginy www.reginas-puppenkinder.com najdete přehled dalších panenek, které paní Regina ochotně upraví podle Vašeho přání. Můžete si určit barvu vlasů, očí, typ a barvu oblečení.....

Prostřednictvím formuláře v kolonce "Kontaktujte nás" sdělte Vaše přání a informace, které potřebujete. S paní Reginou vše vyřídím. Ona pak zašle panenky přímo do Vašich rukou. Poštovné počítá jako paušál 22,-€, což při současném kurzu činí ca 552,- Kč. Ceny jsou u panenek uvedeny v euro, ale v případě potřeby Vám platbu mohu zařídit bez zbytečného navýšení za převod. Faktury za panenky vystavuje paní Regine přímo na jméno zákazníka.

Na tomto místě se donedávna nacházela nabídka kurzu, který paní Regina chtěla v ČR uspořádat. Bohužel, v momentě, kdy začala počítat eventuální náklady takovéto akce, došla k závěru, že by kurzy byly příliš drahé. Leč nevzdáváme se. S paní Reginou se sejdu na festivalu v Sonnebergu - možná přeci jen najdeme řešení.


Korunové ceny zboží

 Protože kurz eura neustále provádí divé reje a ekonomika EU skotačí v kotrmelcích, budu postupně převádět všechny ceny na těchto stránkách na CENY EUROVÉ. Ty jsou neměnné. Bohužel tím Vám, především tuzemským návštěvníkům trochu zkomplikuji život, ale ke korunovým cenám se dopracujete tím, že ty eurové pronásobíte aktuálním kurzem Komerční banky u které mám účet a tudíž je pro mne závazný. Ke kurzu se dostanete po prokliknutí následného odkazu. Pro zjištění ceny musíte použít sloupec "valuty-prodej". A zde je slíbený odkaz: www.kb.cz/kurzovni-listek/cs/rl/index.x


Ukázka panenek od Regine Swialkowski

—————

—————

—————

—————

—————

——————————