DÁREK KE 15. VÝROČÍ EXISTENCE OCHRANNÉ ZNÁMKY PANENKOV®
NA VŠECHNY VÝROBKY  NĚMECKÉ MANUFAKTURY
ZWERGNASE
 
SLEVU  4% OPROTI OFICIÁLNÍM FIREMNÍM CENÁM.
NEVZTAHUJE SE NA VLASTNÍ SLEVOVÉ AKCE TÉTO FIRMY. 

* zde najdete nabídku panenek sběratelských
* zde nabídku "Juniordolls" - panenky oficiálně pro děti, ale především levnější jednodušší varianta pro sběratele
* a zde jsou medvědi pro sběratele.
Všude jsou uvedeny ceny, vám pak stačí vynásobit každou cenu koeficientem 0,96. Tím se dopracujete k naší ceně. Objednané panenky vám pak přivezeme do ČR a zašleme za české poštovné nebo podle domluvy osobně předáme. Kdo si nechal poslat panenky přímo od firmy, určitě zjistil, že poštovné z Německa není zrovna nejnižší. Takže ušetříte dvakrát.


Korunové ceny zboží

 Protože kurz eura neustále provádí divé reje a ekonomika EU skotačí v kotrmelcích, budu postupně převádět všechny ceny na těchto stránkách na CENY EUROVÉ. Ty jsou neměnné. Bohužel tím Vám, především tuzemským návštěvníkům trochu zkomplikuji život, ale ke korunovým cenám se dopracujete tím, že ty eurové pronásobíte aktuálním kurzem Komerční banky u které mám účet a tudíž je pro mne závazný. Ke kurzu se dostanete po prokliknutí následného odkazu. Pro zjištění ceny musíte použít sloupec "valuty-prodej". A zde je slíbený odkaz: www.kb.cz/kurzovni-listek/cs/rl/index.x


PANENKY A PLYŠÁCI ZWERGNASE, které můžete aktuálně objednat

VYPRODÁNO: RENA - JUNIORDOLL, design Nicole Marschollek, výroba Zwergnase, Německo, celovinylová panenka, katalogové číslo 12364-50

VYPRODÁNO: RENA - JUNIORDOLL, design Nicole Marschollek, výroba Zwergnase, Německo, celovinylová panenka, katalogové číslo 12364-50

VYPRODÁNO: AUTORSKÁ HRAČKA, ZÁROVEŇ I UMĚLECKÝ, VÝTVARNICKÝ, DEKORAČNÍ PŘEDMĚT RENA, velikost dle katalogu 50 cm - vyrobená podle návrhu německé výtvarnice Nicole Marschollek, panenka ve stojící pozici, může si i sednout, díky kulovým kloubům naprosto "cudným" způsobem. Panenka je z...

Více

—————

VYPRODÁNO: ANN - JUNIORDOLL, design Nicole Marschollek, Zwergnase, Německo, celovinylová panenka

VYPRODÁNO: ANN - JUNIORDOLL, design Nicole Marschollek, Zwergnase, Německo, celovinylová panenka

VYPRODÁNO: HRAČKA, ZÁROVEŇ I UMĚLECKÝ, VÝTVARNICKÝ, DEKORAČNÍ PŘEDMĚT ANN, velikost dle katalogu 35 cm - vyrobená podle návrhu německé výtvarnice Nicole Marschollek, panenka ve stojící pozici, může si i sednout, díky kulovým kloubům naprosto "cudným" způsobem. Panenka je z tuhého vinylu -...

Více

—————


Zwergnase

Jedná se o poměrně mladou firmu – svou historii píše teprve od roku 1996. Ale oba majitelé mají dlouhodobou praxi i předcházející zkušenost z tehdy velmi dobré firmy Götz, kde oba začínali.

Zvergnase přes nebo možná právě pro svou výjimečnost a „jinost“ panenek stále odolává levné konkurenci z Asie. Jejich panenky se naučí velmi rychle rozeznávat i laik či začínající sběratel.

Panenky i medvědy navrhuje výtvarnice paní Marschollek - Menzner. Jsou vyráběni v nízkých limitacích. Vlasy mají pravé nebo mohérové, oči kreslené nebo z foukaného skla z Lauschi. Řada sběratelská patří ke špičkám nejen vzhledem, ale i cenami.

Firma má i hračkovou řadu. I ta je z dílny paní Marschollek, panenky mají výhradně kreslené oči, vlasy jsou po celé hlavě všívaná umělá vlasovina. Najde se ale i pár výjimek, které mají mohérovou nebo kanekalonovou paruku. Najdete je ve fotogalerii Juniordolls a věřte, že tyto varianty statečně sekundují panenkám sběratelským. Nejsou ale v běžné nabídce, takže v případě zájmu je Vám Panenkov® plně k dispozici. Tyto panenky mají sice „šlechtický původ“, ale přijatelné ceny.

A pak na závěr: Pan Bernd Menzner, jednatel a spolumajitel firmy mi do budoucna slíbil možnost reportáže o práci jejich firmy a tak se těšte na pokračování.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: téměř všechny panenky, jejichž fotografie najdete v níže uvedených fotogaleriích je možno i dodatečně objednat. Problémem je vždy jen materiál na obleky. Ale máte-li zájem o některou z panenek ze starších ročníků, obraťte se na Panenkov®. Zjistíme pro Vás její dosažitelnost.
Ještě jeden důležitý detail: všechny zde zveřejněné fotografie jsou naše vlastní. Ani jedna není převzata ze stránek Zwergnase.


Ceny dosažitelných panenek v roce 2023

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

——————————


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258Panenkov u Zwergnase

/album/zwergnase-v-panenkove/panenkov-u-zwergnase-10-101-jpg/

—————

/album/zwergnase-v-panenkove/panenkov-u-zwergnase-10-105-jpg1/

—————

/album/zwergnase-v-panenkove/panenkov-u-zwergnase-10-109-jpg1/

—————

/album/zwergnase-v-panenkove/sonneberg-2008-003-jpg/

——————————


Zwergnase v Panenkově

/album/zwergnase-v-panenkove1/v-panenkove19-jpg/

—————

/album/zwergnase-v-panenkove1/v-panenkove30-jpg/

—————

/album/zwergnase-v-panenkove1/zwergnase-v-panenkove4-jpg/

——————————