Kontaktujte nás


OCHRANA OSOBNÍCH DAT
Ve firmě Euco spol. s r.o. uchováváme pouze nejnutnější data, která jsou podmínkou pro úspěšné uzavření obchodu.
Náš styk se zákazníkem je právě tak "ruční prací", jako výrobky námi nabízené a zasílané. Nepoužíváme "cookies", nevycucáváme z vás informace za účelem dalšího zpracování, protože více než pochybným statistikám věříme přímému jednání se zákazníky.
Data Vámi poskytnutá od 25.5.2018 uchováváme ve smyslu nařízení, tj. tak, aby podle nich nemohla být identifikována žádná konkrétní osoba.
Znamená to ale, že nemůžeme informovat v plném rozsahu o společných aktivitách. Budeme se společně těšit, že jednou konečně někdo přizná, že internet je vše, jen ne bezpečné prostředí. Tudíž přestane být předstíráno, že lze něco ochránit a naopak budou pro ochranu osob zákonem zakázána všechna "vycucávací zařízení", jakým jsou např. již výše zmíněné "cookies", pochybné statistiky a jiné podobné údajně pro úspěch nezbytné nástroje.
Pokud si některý ze stávajících zákazníků nepřeje, aby mu byly zasílány nejen zprávy o novinkách, ale tím pádem ani vánoční či obdobná přání (dosud byla tato činnost slušností, díky novým předpisům se to rovná téměř zločinu), zašlete pomocí výše umístěného formuláře zprávu. Uveďte svou mailovou adresu s textem: "žádám o vyřazení ze seznamu zákazníků"


Abychom mohli co nejlépe vyhovět Vaší žádosti, je třeba co nejpřesněji formulovat, o jaký druh poptávky nebo informace se jedná. Proto se prosím držte následujících bodů:

1. Máte zájem o koupi panenky? 
- tato panenka má být určena dospělému člověku do sbírky? Pokud ano, má to být panenka výhradně sběratelská nebo může být i hračková? Eventuálně uveďte cenovou hladinu, kterou vybraná panenka nemá překročit.
Popř. specifikujte, od kterého výrobce má panenka pocházet. Seznam výrobců a výtvarníků najdete zde.
- panenka je určena pro dítě. Pak uveďte věk dítěte, eventuálně co od panenky očekáváte. Např. hledáte výhradně miminko nebo potřebujete panenku, kterou bude možno česat..... Zde záleží na povaze Vašeho dítěte a je dobře ji nějak specifikovat. Pak bude snazší poradit, v jaké nabídce máte vyhledávat.
Pokud máte již vybraného výrobce, uveďte nejen jméno panenky, ale i jméno výrobce. Jména panenek uvádějte celá. Panenky na hraní jsou v nabídce firem: Schildkröt, Doro Dolls-Berenguer,  v omezené míře u firmy Zwergnase a dále u firmy Antonio Juan a u firmy Käthe Kruse.
Jste-li omezeni cenovou hladinou, uveďte ji.

2. Máte zájem o koupi plyšáka?
- jedná se Vám výhradně o plyšáka na hraní pro dítě? Pak je hledejte především u firmy Teddy Hermann z Hirschaidu. nebo v některých případech i u firmy Kösener Spielzeug Manufkatur.
- hledáte anatomicky věrná zvířata? V perfektním provedení nejvyšší i sběratelské kvality jsou u firmy Kösener Spielzeug Manufaktur, v kategorii dekorační i hračkové jsou u firmy Teddy-Hermann Hirschaid.
- hledáte sběratelské kousky v odlehčeném provedení, tj. z mohéru, ale jen s vycpávkou polyesterovým vláknem, v omezených limitacích od předních autorů? Pak je najdete u Clemens Spieltiere.
- hledáte ušlechtilé sběratelské kusy v nejvyšší kvalitě provedení, z mohéru, alpaky či hedvábí, s výplní především dřevitou vlnou, vybavené mechanickým bručítkem v klasických či uměleckých variantách? To vše najdete u firmy Hermann Coburg ("zelení" Hermanni) a Teddy-Hermann Hirschaid ("červení" Hermanni).
Při poptávce uveďte vždy nejen název plyšáka, ale i název firmy, u které jste si vybrali.

Tyto upřesňující informace uveďte prosím vždy do horního kontaktního formuláře.
A PŘEDEVŠÍM: NEZAPOMÍNEJTE NA SVÉ CELÉ JMÉNO, ADRESU a telefonní číslo. Zkušenost bohužel ukazuje, že při vypisování mailové adresy dochází k chybám a námi zaslané odpovědi se pak vrací jako nedoručitelné. Pokud není k dispozici adresa nebo telefon, není pak žádná další varianta k dodání odpovědi.


OBCHODNÍ PODMÍNKY
(jsou průběžně upravovány i v souvislosti s pandemickou situací)

- přestože Panenkov není e-shopem, můžete u nás prezentované zboží nakupovat
1. nákupy se řídí platným občanským zákonem

2. zboží, které potřebujete zaslat v co nejkratší době vybírejte výhradně v oddělení: "Souhrnný přehled aktuálního skladu". Toto zboží najdete pak i u jednotlivých firem ve fotogaleriích později pak i v "katalozích" s nadpisem: "Zboží, které je okamžitě k dodání"

3. ostatní zboží vybírejte vždy jen v aktuálních, k danému roku se vztahujících fotogaleriích. Pokud máte pochybnost, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře na této straně nebo prostřednictvím mailu či telefonu. Detaily viz "Firemní informace" v levém sloupci.

4. velkoobchodní i maloobchodní prodej zajišťuje firma EUCO spol. s r.o. - detailní údaje viz "Firemní informace" v levém sloupci.

5Pokud má kupující pocit, že potřebuje k žádanému zboží více informací, MÁ MOŽNOST SI JE VYŽÁDAT mailem na drese: panenkov@seznam.cz, telefonem na čísle 602213559, faxem na čísle 353222258

6Pokud se kupující i po vyžádání doplňujících informací rozhodne využít možnosti vrátit zboží nakoupené prostřednictvím internetu nebo nabízené prostřednictvím katalogů, musí to učinit nejpozději do ČTRNÁCTI dnů po obdržení zboží.

7V případě, že vrácené zboží bude poškozeno (zašpiněno nebo jakkoliv narušen povrch) nebo jakkoliv změněno (např. odtržením originální visačky výrobce, narušením originálního obalu, který je součástí výrobku atd.) a tím dojde ke snížení jeho hodnoty, BUDE O TUTO HODNOTU SNÍŽENA VRÁCENÁ ČÁSTKA.

8VEŠKERÉ poštovní výdaje spojené s vrácením zboží NESE KUPUJÍCÍ.

9Na faktuře je vždy uvedeno, zda je zboží dodáváno v originálním obalu a jaké povahy tento obal je.

10. Při dohodnuté platbě předem bude zboží odesláno do 48 hodin po připsání účtované částky na konto prodávajícího

11V případě neodebrání zboží zaslaného na dobírku bude zákazníkovi naúčtována zdokladovaná částka za poštovné.

12. V případě individuální objednávky (tj. jiné oblečení,individuální úprava vlasů, výšivka na látkové tělo) JE VŽDY NUTNÁ PLATBA PŘEDEM a objednané zboží NELZE VRÁTIT.

13. Za individuální objednávku jsou považovány I SBĚRATELSKÉ PŘEDMĚTY, jejichž výroba započne až po objednávce od zákazníka (tedy všechny sběratelské předměty, které se nenacházejí v našem aktuálním skladu). NELZE JE BEZDŮVODNĚ VRACET, ale není nutná platba předem.

14Přesahuje-li hodnota objednaného zboží 5.000,- Kč, je nutné uhradit předem zálohu ve výši 2/3 hodnoty zboží. Týká se jednotlivých kusů (především sběratelských), jejichž výroba se zadává u výrobce teprve na základě objednávky zákazníka. Tato záloha musí být uhrazena před objednáním výroby.
Stejná podmínka  (tj. nutnost úhrady zálohy ve výši 2/3 hodnoty objednaného zboží) se týká i zákazníků, kteří u nás nakupují poprvé a to bez ohledu na hodnotu objednávky.

15. Objednávky sběratelských medvědů od firmy HERMAN SPIELWAREN COBURG ("Zelených Hermannů) a TEDDY HERMANN HIRSCHAID ("Červených Hermannů) musí být vždy hrazeny předem A NELZE JE BEZDŮVODNĚ VRACET

16Obchodní podmínky musí být odsouhlaseny do 48 hodin po odeslání kupujícímu. Pokud se tak nestane, vrací se poptávané zboží do nabídky prodejce nebo je objednávka považována za stornovanou

17. PŘI JEDNORÁZOVÉM NÁKUPU V HODNOTĚ 10.000,- a více JE POŠTOVNÉ ZDARMA

18. K veškerému u nás objednanému zboží obdržíte vždy fakturu s podrobným popisem zboží. Doporučujeme tuto fakturu uchovat, protože většina našeho zboží jsou zároveň sběratelské předměty. Doklad o způsobu jejich nabytí zvyšuje pak jejich sběratelskou hodnotu. Sběratelství (nikoliv hromadění) panenek a plyšáků má přeci jen jinou podstatu, než sbírání např. známek.


Pro zákazníky ze Slovenské republiky platí stejné podmínky, jako pro klientelu tuzemskou.
Na Slovensko zasílám zboží prostřednictvím České pošty a to NA DOBÍRKU. Je ale možné použít i variantu s platbou předem. Za tímto účelem jsme zřídili u německé SPARKASSE HOCHFRANKEN konto k přímé platbě v eurech. Číslo najdete ve "firemních informacích" vlevo.
Zakázky, zasílané na Slovensko sledujeme až do předání zákazníkovi, ten je průběžně informován. Zatím jsme nezaznamenali ani jediný případ nedoručení.


Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258Firemní informace

IMPORT, MALOOBCHOD A VELKOOBCHOD:
EUCO spol. s r.o. 
IČ 18234011
DIČ CZ18234011
Jednatel:
Zuzana Krausová
Kateřina Pánková
Bankovní spojení:
Komerční banka
Konto: 8904070227/0100
IBAN:
CZ6101000000008904070227

Sparkasse Hochfranken
IBAN:
DE66780500000222545048
BIC: BYLADEM1HOF

ADRESA A TELEF.
SPOJENÍ 

Hřbitovní 185/5
Karlovy Vary
PSČ 360 20

Tel./fax: +420-353 222 258

Mobil: +420-602 213 559