DÁREK K 14. VÝROČÍ EXISTENCE OCHRANNÉ ZNÁMKY PANENKOV®
NA VŠECHNY VÝROBKY  NĚMECKÉ MANUFAKTURY SCHILDKRÖT Z KATALOGŮ  2021, 2022 VEŠKERÉ ZBOŽÍ NĚMECKÉ MANUFAKTURY ZWERGNASE  a TEDDY HERMANN Z HIRSCHAIDU SLEVU  4% OPROTI OFICIÁLNÍM FIREMNÍM CENÁM.
NEVZTAHUJE SE NA VLASTNÍ SLEVOVÉ AKCE TĚCHTO FIREM. 
NOVINKA OD ROKU 2021 - STEJNOU SLEVU POSKYTUJEME I NA VÝROBKY  FIRMY KÖSENER SPIELZEUG MANUFAKTUR.


Výrobci panenek a medvídků

V levém menu najdete obecné a aktuální informace o výrobcích panenek, trendech a výtvarnících. Soustředíme se zde zejména na produkci, kterou jsme schopni díky svému zastoupení do České republiky přivézt. Je třeba si však uvědomit, že u naprosté většiny uměleckých panenek je limitace, takže řadu z nich je s větším časovým odstupem velmi obtížné získat a objevují se pak pouze na burzách či mezi sběrateli. Vyskytují se dokonce panenky s tak nízkou limitací, že jsou rozebrány doslova během několika málo dnů po uvedení.

Přestože jsme se víceméně doposud zmiňovali o panenkách, neoddělitelným průvodcem panenky bývá i plyšový medvídek nebo jiné zvířátko. Nelze si představit veletrh panenek, kde by se zároveň neprezentovali i výtvarníci a výrobci plyšáků. Už jen proto, že řada firem se zabývá produkcí obojího. Na našich stránkách proto najdete i vybrané informace o novinkách od našich plyšových přátel.

Pokud však budete mít zájem o jakékoliv informace, a to nejen o samotné produkty, neváhejte nám napsat.

Zároveň si dovolujeme podotknout, že panenky a medvídky, které na našich stránkách prezentujeme, budete marně hledat v našich hračkářstvích, a to i tehdy, když je označujeme jako "hračkové". Dovoz panenek či medvědů je u nás povětšině omezen na komerční záležitosti vyráběné ve statisícových sériích bez jakékoliv sběratelské či umělecké hodnoty. Hledali byste je marně i ve většině západních hypermarketů s hračkářským zbožím.


 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

                              

 

 Kontakt

EUCO, spol. s r.o., Zuzana Krausová, IČ 18234011

Hřbitovní 185/5 Karlovy Vary PSČ 360 20

mobil: 00-420-602213559
fax: 00-420-353222258